Martyna Lewandowska
EastNews

Martyna z Big Brothera schudła 10 kilogramów! Jak tego dokonała?

Martyna Lewandowska
EastNews

Martyna Lewandowska w wielkim finale drugiej edycji  programu "Big Brother" zajęła drugie miejsce! Chociaż początkowo nikt nie zakładał, że uczestniczka zajdzie w show tak daleko, to jednak ostatecznie przegrała jedynie z Kamilem Lemieszewskim. W ostatnim czasie Martyna przeszła dość dużą metamorfozę i schudła aż 10 kg! Jak teraz wygląda? Jak tego dokonała? Przekonajcie się! 

Zobacz także: Ewa z "Big Brothera" o swoim nagłym odejściu z show! Co powiedziała nam o Kamilu?

Udział w programie "Big Brother" okazuje się być świetnym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów!  Niejednokrotnie uczestnicy mieli mocno ograniczony budżet, przez co ich lodówka w Domu Wielkiego Brata, nie była zapełniona produktami. W poprzedniej edycji programu, spektakularną metamorfozę przeszła Izabela Mączka, a teraz w jej ślady poszła Martyna Lewandowska! Na profilu w mediach społecznościowych finalistka drugiej edycji programu "Big Brother" opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje efekty pracy nad swoją sylwetką. 

Wrzucam tego posta, bo wiem, że wielu z was ma masę postanowień noworocznych. Krótko chciałam opowiedzieć swoją historię. W styczniu tamtego roku wyglądałam tak jak po lewej stronie, miałam problemy z żołądkiem, jelitami i hormonami. Przez stres, złą dietę oraz leki jakie przyjmowałam przytyłam ponad 10kg! W styczniu 2019 roku pewna osoba zainspirowała mnie do zmiany trybu życia, odstawiłam leki, odrzuciłam wiele produktów w diecie, ograniczyłam mięso i stosowałam dodatkową suplementację [...] Suplementy, które przyjmowałam miały wspaniały wpływ na moje samopoczucie i wzmocniły kondycję mojego organizmu od środka. Przed programem schudłam kilka kilogramów, w trakcie zgubiłam kolejne..Była to moja metamorfoza tego roku! - napisała Martyna na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Okazało się, że finalistka "Big Brothera" już rok temu rozpoczęła walkę o szczupłą sylwetką, a program pomógł jej w zrzuceniu dodatkowych kilku kilogramów. Fani są zachwyceni jej metamorfozą i komplementują Martynę w komentarzach pod postem. 

- Ale duża zmiana i to na dobre 🔥 teraz to laska jesteś.

- Nie ukrywajmy, że głodówka w domu wielkiego brata też miała w tym swój udział 😅 w każdym razie teraz wyglądasz rewelacyjnie, wszystkiego dobrego w nowym roku ❤️😘

- Teraz inspiracją dla wielu jesteś Ty!💪 🔥 Widać te efekty! Promieniejesz 💚

- Super metamorfoza!❤ ,dzięki dużej wytrwałości osiągnęłaś to co chciałaś i za to Cię podziwiam!🙏💕

Trzeba przyznać, że zmiana w wyglądzie Martyny jest ogromna i teraz finalistka "Big Brothera" może pochwalić się nienaganną sylwetką! My również jesteśmy zachwyceni i gratulujemy wytrwałości! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

..Wrzucam tego posta, bo wiem, że wielu z was ma masę postanowień noworocznych. Krótko chciałam opowiedzieć swoją historię. W styczniu tamtego roku wyglądałam tak jak po lewej stronie, miałam problemy z żołądkiem, jelitami i hormonami. Przez stres, złą dietę oraz leki jakie przyjmowałam przytyłam ponad 10kg! W styczniu 2019 roku pewna osoba zainspirowała mnie do zmiany trybu życia, odstawiłam leki, odrzuciłam wiele produktów w diecie, ograniczyłam mięso i stosowałam dodatkowa suplementację aloesu, kolostrum probiotyków z @lrhealthandbeautypolska. Nie wierzyłam, że przyniesie to widoczne efekty. Suplementy, które przyjmowałam miały wspaniały wpływ na moje samopoczucie i wzmocnily kondycję mojego organizmu od środka. Przed programem schudłam kilka kilogramów, w trakcie zgubilam kolejne..Była to moja metamorfoza tego roku! Zachęcam was do wytrwałości w waszych postanowieniach i jeśli mielibyście jakieś pytania to chętnie na nie odpisze❤️ #beforeandafter#metamorfoza#chellenge#mójmałysukces

Post udostępniony przez Martyna Lewandowska (@martyna_lewandowska)

Po nadprogramowych kilogramach nie ma już śladu!

 

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33