Martyna Wojciechowska chciała umrzeć
ONS

Wojciechowska miała poważny kryzys: Leżałam i chciałam umrzeć

Martyna Wojciechowska chciała umrzeć
ONS

Przytaczaliśmy Wam już cytaty z wywiadu, którego Martyna Wojciechowska udzieliła "Wysokim Obcasom". Dementowała tam plotki o swoim domniemanym homoseksualizmie. Przypomnijmy: Martyna Wojciechowska jest lesbijką?

To nie jedyny mocny fragment rozmowy. Wojciechowska odnosi się w niej również do tragicznego wypadku na Islandii z 2004 roku. W trakcie kręcenia odcinka programu "Misja Martyna" w wypadku zginął operator kamery, Rafał Łukaszewicz, prywatnie również kolega Martyny. Ona sama zaś złamała kręgosłup.

To jest abstrakcyjne uczucie – siedzisz koło kogoś i ta osoba nie wychodzi z wypadku, a ty żyjesz. Zastanawiasz się: "Dlaczego?". (...) Zostałam zapakowana w gorset ortopedyczny i tak spędziłam osiem miesięcy. Leżałam i odmawiałam jakiejkolwiek rehabilitacji. Chciałam umrzeć - wspomina tragiczne chwile w rozmowie z Wysokimi Obcasami.

Wojciechowska na szczęście znalazła w sobie wolę walki i nie tylko odzyskała zdrowie, ale wkrótce potem postawiła sobie kolejne cele, m.in. zdobycie Mount Everestu. Dziś wciąż wyrusza w podróże i z powodzeniem realizuje kolejne projekty. Kibicujecie jej?

Martyna Wojciechowska z córką na premierze filmu "Disney On Ice - Magiczna zabawa"

Zobacz też zdjęcia z programu Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata":

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39