Martyna Wojciechowska z blizną

Wojciechowska o swoim wypadku na motorze: "Operacja, kilka śrub i 21 szwów". Fani oburzeni: "Pamiętaj, że masz córkę"

Martyna Wojciechowska z blizną

Martyna Wojciechowska skomentowała swój groźny wypadek na motocyklu! Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że podróżniczka uległa poważnemu wypadkowi, a jej stan zdrowia nie jest najlepszy. Gwiazda jadąc na motorze wypadła z drogi i uderzyła w barierkę energochłonną, co nie skończyło się zbyt dobrze. W sobotę Martyna Wojciechowska postanowiła skomentować ostatnie wydarzenia i pokazała zdjęcie z dość dużą blizną przy obojczyku. Co napisała do swoich fanów?

Teraz mogę podzielić się z Wami tą informacją, bo już wiem, że jest i że będzie dobrze. W drodze na kolejny kraniec świata miałam wypadek motocyklowy. Chwila nieuwagi, mój błąd, niestety.
Skomplikowane złamanie obojczyka z przemieszczeniem, konieczna była operacja, tytanowy implant, kilka śrub i 21 szwów... O centymetry minęłam głową barierę energochłonną, zatrzymał mnie bark. Mogę więc powiedzieć, że miałam duuużo szczęścia i bardzo to doceniam. I jeszcze bardziej wierzę w to, że Niemożliwe Nie Istnieje! Los chciał przetrącić mi skrzydło, a teraz odrasta jeszcze silniejsze - z tytanu... A ja zamierzam latać wyżej niż kiedykolwiek! A już niedługo będę na kolejnym krańcu świata. Po to, żeby wciąż doświadczać, poznawać, pisać i realizować o tym filmy dokumentalne. Dla siebie i dla Was! Jak widzicie blizna jest konkretna, ale ja wierzę, że "Blizny są jak tatuaże. Tylko że mają lepszą historię". I tego będę się trzymać zawsze :-) Wasza M.

Martyna Wojciechowska widzi jednak pozytywny aspekt całej sytuacji:

P.S. Motocykl poszedł do kasacji. Trochę szkoda, choć to przecież najmniej istotne... Ale biorąc pod uwagę, że jednośladami jeżdzę od 10 roku życia i mam za sobą ponad 30 sezonów motocyklowych (a to pierwszy tak poważny w skutkach wypadek), to i tak statystykę mam dobrą :-) Poza tym motocykle są wspaniałe, to ludzie popełniają błędy!

Martyna Wojciechowska skomentowała wypadek motocyklowy

Sytuacja z ostatnich kilku dni dała Martynie Wojciechowskiej mocno do myślenia. Fani jednak nie są usatysfakcjonowani do końca wpisem podróżniczki i jej zachowaniem. Jedna z wielbicielek gwiazdy skomentował to pod zdjęciem:

Martyna masz córkę i nigdy o tym nie zapominaj. Może warto czasami trochę zwolnić i odpuścić.

Warto przypomnieć, że niedawno zmarł były partner Martyny Wojciechowskiej i ojciec Marysi. W związku z tym podróżniczka sama wychowuje córkę, dlatego fani sugerują, aby była bardziej ostrożna i zadbała o swoje życie.

 

Zobacz: Martyna Wojciechowska pierwszy raz zabrała córkę w daleką służbową podróż. Miała bardzo istotny powód​

 

Martyna Wojciechowska skomentowała swój wypadek na motocyklu

Fani są oburzeni zachowaniem Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska na motorze
Eastnews

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59