Martyna Wojciechowska wróciła zza granicy
EastNews

Martyna Wojciechowska pokazała gorącą fotkę z wakacji: "Tradycyjnie zamieszczam zdjęcie z wakacji nago"

Martyna Wojciechowska wróciła zza granicy
EastNews

Zawsze zastanawia nas, gdzie Martyna Wojciechowska jeździ na wakacje - podróżniczka zwiedziła przecież już cały świat! Teraz gwiazda TVN pokazała zdjęcia ze swojego urlopu - nie zdradziła, gdzie odpoczywa, ale na pewno jest to słoneczne miejsce! Zobaczcie sami. 

Oferowana przez Booking zniżka to doskonały moment na zabukowanie wakacji, z których pochwalisz się niebanalnymi zdjęciami!

Martyna Wojciechowska opala się w basenie

Martyna Wojciechowska rzadko kiedy publikuje zdjęcia ze swoich wakacji - tym razem mając konkurs dla fanów postanowiła zrobić wyjątek. Gwiazda wie, jak przyciągnąć uwagę - wstawiła fotkę z basenu tak, aby niektórzy pomyśleli, że nie ma na sobie kostiumu kąpielowego. Nic z tego:

Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI NAGO😳 (Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek🤣) - pisze podróżniczka.

My słyszeliśmy, ale rzeczywiście, zdjęcie jest bardzo odważne i może wprowadzać w błąd. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI NAGO😳 (Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek🤣) Tym razem jednak nie chodzi o mnie, ale o BUTELKĘ NA WODĘ z limitowanej edycji @martyna.world.shop ! KTO CHCE TAKĄ MIEĆ?! Bo mój sklep internetowy MARTYNA WORLD ma 10 takich do rozdania W PREZENCIE (5 na fb i 5 na insta) Z DOWOLNYM NAPISEM (personalizowany, każdy może mieć wygrawerowany swój własny, napisany przeze mnie!✌️) POMARAŃCZOWY to mój ulubiony, ale też oficjalny kolor Fundacji UNAWEZA, którą sklep Martyna World stale wspiera! Tworzyłam to miejsce z myślą o ludziach, którzy kochają podróże tak samo jak ja, dlatego znajdziecie tam wiele gadżetów przydatnych i w mieście, i w podróży! Wielu z Was już dołączyło do naszej WATAHY i zabieracie nasze gadżety na wyjazdy. Były w Tatrach, na plaży w Sopocie, w słynnym John o’Groats, nawet na Orlej Perci, a teraz... ze mną w basenie!🙈 Teraz czas na Ciebie! 👉 Wrzuć u siebie fotę i pokaż, gdzie zabrałeś coś z @martyna.world.shop 👉 Dodaj #martynaworldchallenge, żebym mogła Cię znaleźć, oznacz @martyna.world oraz @martyna.world.shop NA WASZE ZDJĘCIA CZEKAM DO KOŃCA WAKCJI, czyli do 31.08! Osobiście wybiorę najbardziej kreatywne foty😜(Wcale nie musisz jechać na kraniec świata, liczy się pomysł!) Rozstrzygnięcie kto dostaje prezenty już w pierwszym tygodniu września. CZAS START!🚀 A ja wracam do wody💦 M. #martynaworldshop #martynaworld #freedombymartyna #martynawojciechowska #travel #holiday

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Czy Martyna spędza wakacje ze swoim ukochanym, Przemkiem Kossakowskim? Na ich Instagramach na razie nie ma żadnych wspólnych zdjęć.

Martyna Wojciechowska na wakacjach

Przypomnijmy - jakiś czas temu media podały informację o zaręczynach Martyny i Przemka! Potwierdziła ją w jednym z wpisów sama Wojciechowska. Czy teraz czas na ślub?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

 

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22