Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN
TYLKO U NAS!

Martyna Wojciechowska pierwszy raz tak wiele zdradziła na temat związku z Przemkiem Kossakowskim!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Rok 2016 był bardzo trudny dla Martyny Wojciechowskiej. Wtedy sporo chorowała; umarł jej były partner, a tata jej córki Marysi; miała wypadek na motorze, a potem operację. Od tego czasu minęły trzy lata i dziś magazynowi „Party” Martyna Wojciechowska mówi, że 2019 rok był najszczęśliwszym w jej życiu. Nie dość, że w końcu udało jej się założyć własną fundację, pomagająca m.in dzieciom w Afryce chorym na albinizm, to jeszcze jest szczęśliwie zakochana. Jeszcze nigdy nie powiedziała tak dużo o swoim partnerze Przemku Kossakowskim. 

„Mam bardzo duże oparcie w moim partnerze. To jest mężczyzna, który nie jest zaborczy i nie zajmuje się swoim własnym ego. Wspiera mnie i rozumie, nawet kiedy znikam z naszego życia, żeby realizować kolejne szalone cele. Nie sądziłam, że wilczyca alfa samotnie przemierzająca świat ze swoim szczenięciem kiedyś trafi na takiego partnera”, mówi Martyna. 

Kilka lat temu, kiedy Martyna była singielką, mówiła otwarcie w wywiadach, ze spełnia się na wielu polach, ale być może nie nadaje się do tworzenia związków. Czy teraz zmieniła zdanie? 

„Na tamtym etapie tak mi się wydawało. Przekonałam się jednak, że związek może być czymś innym, niż mi się kiedyś wydawało. W doświadczeniach, które miałam do tej pory, związek był czymś, co wiązało się dla mnie z ogromnym kompromisem. A ja teraz czuję się bardziej wolna niż kiedykolwiek i to daje mi skrzydła. Tak jak my w Fundacji UNAWEZA dajemy kobietom skrzydła (bo to jest nasze hasło), tak ja czuję, że mogę teraz latać wysoko”, mówi Martyna.

Dziennikarka zdradziła też nam, jak w tym roku spędzi Święta Bożego Narodzenia. Najpierw będzie Wigilia w gronie rodzinnym, a póżniej wyjazd w trójkę w Alpy z Przemkiem Kossakowskim i córką Marysią.

Martyna Wojciechowska prowadzi fundację UNAWEZA.

Martyna Wojciechowska/ fundacja Unaweza
priv

Martyna jest szczęśliwa z Przemkiem Kossakowskim!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13