Martyna Wojciechowska - nowy sezon "Kobieta na krańcu świata"

Martyna Wojciechowska podczas podróży leczy tubylców. Zszywa rany, wyrywa zęby!

Martyna Wojciechowska - nowy sezon "Kobieta na krańcu świata"

Martyna Wojciechowska jest niesamowita! Podczas kręcenia zdjęć do "Kobiety na krańcu świata" zabiera ze sobą ogromną apteczkę. Nauczona doświadczeniem już wie, że w dalekiej podróży przydaje się wiele różnych lekarstw. Przed laty Martyna musiała przeprowadzić resuscytację w trudnych warunkach. Od tej pory zawsze wozi ze sobą adrenalinę. Jej przyjaciele twierdzą, że nie boi się zakładać szwów, a nawet podać kroplówkę. Ponadto Martyna pomaga też tubylcom. Wyrywa im zęby, podaje antybiotyki i oczyszcza rany. 

Martyna Wojciechowska na planie zmienia się w lekarkę. Leczy tubylców! 

"Zawsze w podróż zabieram ogromną apteczkę: antybiotyki, zestawy do zszywania ran, szczypce do wyrywania zębów, a nawet leki ratujące życie, takie jak adrenalina. Na Papui rozdałam ludziom kilka kilogramów leków. Zrywałam paznokcie, oczyszczałam rany. Spotkałam tam też pogryzionego przez psa chłopca. Miał wysoką gorączkę i nie wiem, czy jego organizm poradziłby sobie z zakażeniem, gdyby nie antybiotyki.

Skąd wie, jakie leki podawać? 

"Skończyłam kilka kursów ratowniczych i medycznych. A w domu cały czas podnoszę kwalifikacje, zszywając kurczaki. W ten sposób uczę się zakładać szwy.

Wojciechowska zdradziła nam też, że na starość chciałaby pomagać właśnie w ten sposób ludziom na całym świecie. Więcej o planach Martyny przeczytacie w najnowszym "Party"!

 

ZOBACZ: Martyna Wojciechowska ze śliczną córką pod studiem Dzień Dobry TVN ZDJĘCIA

 

Martyna Wojciechowska pochwaliła się śliczną córką

IMG_4060.jpg

IMG_7868.jpg

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43