Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Martyna Wojciechowska pokazała tatuaże
Eastnews
Newsy

Martyna Wojciechowska miała groźny wypadek na motorze! Co się stało?

Martyna Wojciechowska miała groźny wypadek na motorze! Co się stało?

Martyna Wojciechowska miała wypadek na motorze. Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do ekstremalnych przygód, które nierzadko odbijają się na jej zdrowiu. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Martyna Wojciechowska, jadąc na motorze, wypadła z jezdni i uderzyła w barierę energochłonną. Informacja o jej wypadku pojawiała się na łamach "Twojego Stylu". Gwiazda udzieliła magazynowi wywiadu. Tuż przed jego publikacją, doznała urazu w wypadku. Redakcja zamieściła dopisek pod tekstem.

W trakcie powstawania tego tekstu Martyna miała wypadek motocyklowy. Uderzyła w barierę energochłonną, szczęśliwie nie rozbiła głowy, nie uszkodziła kręgosłupa. Do listy jej obrażeń dopisujemy złamany obojczyk. Czy kiedyś powie "stop"? - czytamy na łamach "Twojego Stylu".

Martynie życzymy dużo zdrowia! (Zobacz też: Czy w sytuacji wypadku do pracy lub z pracy przysługuje odszkodowanie?)

 

Zobacz też: Córka Martyny Wojciechowskiej napisała do niej list: "Wiesz Mamo? Nigdy nie miałam lepszej mamy". Jest przepiękny!

 

Martyna Wojciechowska miała wypadek na motorze.

Martyna Wojciechowska na motorze
Eastnews

Prezenterka kocha szybką jazdę!

Martyna Wojciechowska w skórzanym kombinezonie
Eastnews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Martyna Wojciechowska z córką Marysią
Facebook
Newsy
Martyna Wojciechowska w formie! Uczy córkę wspinaczki! "Jestem dumna!" Fenomenalne ZDJĘCIA
Martyna Wojciechowska w formie! Uczy córkę wspinaczki! "Jestem dumna!" Fenomenalne ZDJĘCIA
Martyna Wojciechowska z blizną
Newsy
Wojciechowska o swoim wypadku na motorze: "Operacja, kilka śrub i 21 szwów". Fani oburzeni: "Pamiętaj, że masz córkę"
Co jeszcze napisała?

Martyna Wojciechowska skomentowała swój groźny wypadek na motocyklu! Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że podróżniczka uległa poważnemu wypadkowi, a jej stan zdrowia nie jest najlepszy. Gwiazda jadąc na motorze wypadła z drogi i uderzyła w barierkę energochłonną, co nie skończyło się zbyt dobrze. W sobotę Martyna Wojciechowska postanowiła skomentować ostatnie wydarzenia i pokazała zdjęcie z dość dużą blizną przy obojczyku. Co napisała do swoich fanów? Teraz mogę podzielić się z Wami tą informacją, bo już wiem, że jest i że będzie dobrze. W drodze na kolejny kraniec świata miałam wypadek motocyklowy. Chwila nieuwagi, mój błąd, niestety. Skomplikowane złamanie obojczyka z przemieszczeniem, konieczna była operacja, tytanowy implant, kilka śrub i 21 szwów... O centymetry minęłam głową barierę energochłonną, zatrzymał mnie bark. Mogę więc powiedzieć, że miałam duuużo szczęścia i bardzo to doceniam. I jeszcze bardziej wierzę w to, że Niemożliwe Nie Istnieje! Los chciał przetrącić mi skrzydło, a teraz odrasta jeszcze silniejsze - z tytanu... A ja zamierzam latać wyżej niż kiedykolwiek! A już niedługo będę na kolejnym krańcu świata. Po to, żeby wciąż doświadczać, poznawać, pisać i realizować o tym filmy dokumentalne. Dla siebie i dla Was! Jak widzicie blizna jest konkretna, ale ja wierzę, że "Blizny są jak tatuaże. Tylko że mają lepszą historię". I tego będę się trzymać zawsze :-) Wasza M. Martyna Wojciechowska widzi jednak pozytywny aspekt całej sytuacji: P.S. Motocykl poszedł do kasacji. Trochę szkoda, choć to przecież najmniej istotne... Ale biorąc pod uwagę, że jednośladami jeżdzę od 10 roku życia i mam za sobą ponad 30 sezonów motocyklowych (a to pierwszy tak poważny w skutkach wypadek), to i tak statystykę mam dobrą :-) Poza tym motocykle są wspaniałe, to ludzie popełniają błędy! Martyna...

Martyna Wojciechowska o swoim zdrowiu
ONS/Facebook
Newsy
Poruszające nagranie Martyny Wojciechowskiej! Opowiada o ostatnich dramatycznych wydarzeniach
"Mam za sobą trudny rok"

Program Martyny Wojciechowskiej znika z anteny?! Niestety, w związku z problemami zdrowotnymi dziennikarki nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle "Kobieta na krańcu świata" wróci do TVN. Smutną informacje osobiście przekazała Martyna Wojciechowska, która nagrała poruszające wideo. Na Facebooku pojawiło się nagranie w którym gwiazda TVN opowiada swoim fanom o trudnych chwilach w jej życiu. Niestety, nie udało się. W tę niedzielę nie będzie pierwszego odcinka nowego sezonu programu "Kobieta na krańcu świata". Mam za sobą trudny rok. W październiku zaczęłam chorować. Ta moja choroba przeciągała się miesiącami i kiedy już myślałam, że będzie dobrze, że czas wrócić do pracy, to przyszło mi się zmierzyć z największą tragedią. A przede wszystkim mi i mojej córce. Straciłyśmy bliską nam osobę i wiedziałam, że nie mogę wrócić do pracy dopóki obie nie będziemy na to gotowe. Długo o tym rozmawiałyśmy i w końcu postanowiłyśmy, że wyjeżdżamy razem, mama i córka, że jedziemy na plan "kobiety na krańcu świata" - mówiła wzruszona Martyna Wojciechowska. - Myślałam, że to koniec naszych problemów, że to trudny czas, ale że ze wszystkim sobie poradzimy. Ale zdarzył się wypadek. Nie szarżowałam, nie jechałam szybko, całe życie jeździłam motocyklem, ale poślizgnęłam się uderzyłam w barierę energochłonną, złamałam obojczyk. Wypadek, błąd drobnostka, ale taka która ma poważne konsekwencje. Konieczna była operacja, tytanowy implant. Ale to nie wszystko, okazuje się, że Martyna Wojciechowska musiała przejść kolejną operację. Dziennikarka przyznała, że tytanowe śruby nie wytrzymały, kiedy zaledwie tydzień po operacji wróciła na plan swojego programu.   Zobacz także: Wojciechowska o swoim wypadku na motorze: "Operacja, kilka śrub i 21 szwów". Fani oburzeni: "Pamiętaj, że masz córkę" Wszystko się udało, tylko... chyba za...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner