Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Dawno niewidziani Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski dali przyłapać się na romantycznej randce! I choć chyba szybko zorientowali się, że śledzą ich paparazzi, nie stracili humoru i nie oszczędzali sobie czułości. Zobaczcie tylko te zdjęcia - tylko pozazdrościć! 

Zobacz także: Będą zaręczyny? Znamy najbliższe plany Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego!

1/4
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Oboje są podróżnikami, sporo pracują nad własnymi projektami, więc nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. Kiedy jednak mogą wybrać się na romantyczną randkę, starają się ten czas wykorzystać najlepiej. Na szczęście już wkrótce będą mogli być bliżej siebie znacznie częściej!

2/4
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Okazuje się bowiem, że Martyna i Przemek najpewniej poprowadzą razem program! Według "Party" gwiazdy stacji TVN chcą zająć się... ślubami! A dokładniej - pokazać, jak te uroczystości wyglądają na całym świecie:

"Śluby świata”, bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych – mówił znajomy pary.

3/4
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na randce

Program zobaczymy jeszcze jesienią tego roku lub najpóźniej w 2020. Wszyscy teraz spekulują, czy zanim  Martyna i Przemysław zaczną nad nim pracę, sami nie staną na ślubnym kobiercu! Oczywiście para w tej kwestii (jak i wielu innych prywatnych) nabiera wody w usta.