Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Wśród dziesiątek gwiazd na tegorocznym balu fundacji TVN pojawili się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - jedna z najpopularniejszych w Polsce par. Od jakiegoś czasu plotkuje się o... ślubie podróżników. A to wszystko za sprawą ich wymownych zdjęć na Instagramie. Ale czy Martyna i Przemek rzeczywiście postanowili sformalizować swój związek? Przekonajcie się sami...

Zobacz także: Oto najpiękniejsze pary na balu TVN! Na czerwonym dywanie nie brakowało czułości

1/3
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Martyna Wojciechowska na balu TVN z dumą prezentowała pierścionek z oczkiem. Czy to zaręczynowy? Tego nie wie nikt... Martyna i Przemek bardzo chronią swoją prywatność.

2/3
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Podczas balu TVN Martyna miała na sobie czarną welurową suknię od Violi Piekut. To ich pierwsza współpraca:

To nasza wspólna premiera. Ona kocha wyzwania i takie samo postawiła przed nami. Silna, niezależna, odważna - to wciąż mało powiedziane. Ale to nie wszystko, bo w środku niesamowicie ciepła, wrażliwa, romantyczna. A przecież styl powinien odzwierciedlać nas samych. To dlatego w tej sukni widać TO wszystko! - pisze Viola Piekut o sukni Martyny. 

3/3
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie
Instagram

Kiedy kilkanaście dni temu Martyna i Przemek wrzucili takie zdjęcie z wyjazdu do Amsterdamu, w sieci zawrzało! Podpisali je bowiem: Co było w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie. I do tej pory wszyscy zastanawiają się, czy chodzi o ślub czy zaręczyny. A może o coś zupełnie innego!