Martyna Wojciechowska spisała testament

Wiemy, ile dzieci adoptowała Martyna Wojciechowska. Ta liczba robi wrażenie!

Martyna Wojciechowska spisała testament

Pierwsza była Kabula z Tanzanii, a ostatnia czteroletnia córka Carmen Rojas z Boliwii. Martyna Wojciechowska adoptowała już sześcioro dzieci z różnych stron świata! Nie znaczy to, że dzieci zamieszkają w jej domu. Podróżniczka po prostu finansuje ich naukę i najpilniejsze potrzeby.

Marysia również pomaga innym. Niedawno zorganizowała pokaz taneczno-muzyczny i zebrała prawie… 67 złotych. Przekazała je fundacji zajmującej się edukacją Kabuli i innych dzieci chorych na albinizm w Tanzanii - mówi znajoma dziennikarki.

Ostatnio Martyna zawiozła dzieciom z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei zabawki, a przed Nowym Rokiem razem z Marysią odwiedzą dzieci w hospicjum Świetlikowo w Tychach (występując razem w reklamie wsparły budowę tego ośrodka). W tym roku podróżniczce udało się zrobić wiele dobrego dla dzieci w Polsce i na całym świecie. A święta? Dowiedzieliśmy się, że Martyna i Marysia spędzą je w Szczyrku w domku bez luksusów, za to z kominkiem i w gronie przyjaciół.

Święta to szczególny czas, w którym warto jest się dzielić z innymi. Każdy może pomóc, mówi Martyna, która nawołuje nas wszystkich, byśmy wspierali potrzebujuących, a w szczególności dzieci.

ZOBACZ: Martyna Wojeciechowska zagrała w reklamie. Razem z córką! Wiemy dlaczego

 

Martyna Wojciechowska z córką na okładce Party

Martyna Wojciechowska na okładce Party

Martyna Wojciechowska angażuje się w pomoc dzieciom 

Martyna Wojciechowska
ONS.pl

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05