Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską
Forum

Martyna Gliwińska szczerze o bliskiej relacji z Jarosławem Bieniukiem: "Dziś rozumiemy się bez słów"

Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską
Forum

Martyna Gliwińska w trudnych chwilach wspiera Jarosława Bieniuka! Była partnerka sportowca w rozmowie z mediami skomentowała ich bliską relację i przyznała, że wciąż wspiera Bieniuka, który trzy miesiące temu został zatrzymany przez policję w Sopocie. Jak już wiemy, były piłkarz spędził wówczas noc w izbie zatrzymań i usłyszał zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”- były piłkarz nie został oskarżony o napaść seksualną, o co oskarża go jego znajoma, Sylwia Sz. Kobieta twierdzi, że została brutalnie zgwałcona, ale Bieniuk zapewnia, że jest niewinny. W słowa sportowca wierzy m.in. jego była partnerka, Martyna Gliwińska. Kobieta już w kwietniu mówiła, że w jej opinii Bieniuk jest niewinny. 

Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia- mówiła w rozmowie z "Faktem".

Teraz Martyna Gliwińska powiedziała znacznie więcej! Jak dziś wygląda jej relacja z Jarosławem Bieniukiem? Co powiedziała o jego dzieciach? Sprawdźcie!

Martyna Gliwińska wspiera Jarosława Bieniuka

Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiły się zdjęcia ze spotkania Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej. Była para wybrała się na wycieczkę rowerową po Sopocie - Bieniukowi i Gliwińskiej towarzyszył syn byłego piłkarza, Szymon. Wiele osób z pewnością zastanawiało się wtedy, co teraz łączy Martynę i Jarosława. Jakiś czas temu para rozstała się po trzech latach związku. Czy teraz znów się do siebie zbliżyli?

Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele. Przez trzy lata trwania naszego związku bardzo zżyłam się z jego dziećmi, a one ze mną. Nie mogę ich teraz tak zostawić - wyznała Martyna Gliwińska w rozmowie z "Super Expressem". 

Gliwińska nie ukrywa, że oskarżenia o gwałt mocno odbiły się nie tylko na samym Jarosławie Bieniuku, ale również na jego dzieciach. Kobieta zapewnia, że ostatnie wydarzenia odmieniły jej byłego partnera, z którym dziś rozumie się bez słów.

Nikt z państwa nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo on to wszystko przeżył, jak cierpią jego dzieci. To zdarzenie odmieniło go i może dzięki temu dziś rozumiemy się bez słów i zawsze miło spędzamy czas. Ja go nie skreśliłam, a dla dzieci zawsze będzie ukochanym tatą - komentuje Gliwińska. 

Myślicie, że Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk wrócą do siebie? 

Martyna Gliwińska wspiera Jarosława Bieniuka.

Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews

Jak zakończy się sprawa byłego piłkarza?

Jarosław Bieniuk
Eastnews

 

Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27