Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuszek? Spójrzcie na jej ostatnie zdjęcia!
Instagram
Newsy

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcia brzuszka! Zdjęcie polubiła sama Oliwia Bieniuk

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcia brzuszka! Zdjęcie polubiła sama Oliwia Bieniuk

Martyna Gliwińska, była partnerka Jarosława Bieniuka, już za kilka miesięcy zostanie mamą! Z tej okazji na Instagramie pokazała zaokrąglony brzuszek, z którego zażartowała! 

Kolacja Wigilijna jak widać była u mnie suta 🙊😹 Wesołych Świąt - napisała Martyna o swoich krągłościach.

Zdjęcie Martyny polubiła sama Oliwia Bieniuk, córka Jarosława! Jak wyglądały święta ciężarnej Gliwińskiej?

"Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk szczerze o nowej partnerce ojca. "Oni są już trochę razem"

Martyna Gliwińska pokazała brzuszek

O ciąży Martyny dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu, kiedy to Gliwińska w jednej z gazet oznajmiła, że spodziewa się dziecka, a jego ojcem jest Jarosław Bieniuk. Według kobiety dla piłkarza i partnera zmarłej w 2014 roku Ani Przybylskiej jej ciąża to "problem".

Dla Jarka to problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - powiedziała tygodnikowi „Na Żywo”.

Bieniuk był zaskoczony słowami Martyny i w mediach odpowiedział:

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem - powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Czy Martyna i Jarosław pogodzili się z okazji świąt Bożego Narodzenia? Tego nie wie nikt. Nam pozostaje życzyć Martynie pomyślnego rozwiązania i zdrowia!

Martyna Gliwińska pokazała spory brzuszek!

Martyna Gliwińska pokazała brzuszek

Wśród prezentów znalazły się dary dla maluszka! Spekuluje się, że będzie to chłopiec!

Martyna Gliwińska pokazała brzuszek

Zobacz także
Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska szczerze o relacji z Jarosławem Bieniukiem. "Jestem tym wszystkim wykończona"

Martyna Gliwińska w ciąży

Martyna Gliwińska pokazała pokoik dla dziecka! "Nie musi być różowy"

 

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram
Newsy
Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami! Oto historia ich burzliwej miłości
Martyna Gliwińska jest gotowa na samotne macierzyństwo. Dlaczego nie jest w związku z Jarosławem Bieniukiem, ojcem dziecka?

Już za kilka miesięcy Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Jego była dziewczyna, a obecna przyjaciółka jest w błogosławionym stanie. Niestety, Martyna Gliwińska szykuje się do samotnego macierzyństwa, ponieważ piłkarz nie interesuje się nią i dzieckiem. Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem - powiedziała Martyna w rozmowie z "Na Żywo".  Pamiętacie, jak Martyna i Jarosław się poznali? Przypomnijmy historię ich przyjaźni, która zmieniła się w związek, by znów skończyć się... na przyjaźni. Czy para ze względu na pociechę wróci do siebie?

Świąteczne zdjęcia gwiazd 2019
Newsy
Najpiękniejsze świąteczne zdjęcia gwiazd! Farna pokazała syna, Lewandowska i Rozenek brzuszek, a Doda... Zobacz!
Najpiękniejsze świąteczne zdjęcia gwiazd! Farna pokazała syna, Lewandowska i Rozenek brzuszek, a Doda... Zobacz!

Te święta były wyjątkowe dla wielu polskich gwiazd. Niektóre spędziły je pierwszy raz w większym gronie, inne oczekują na dziecko! Jeszcze inni świętowali rocznicę ślubów rodziców, a kolejni przeprowadzkę do nowego domu. Działo się! Zobaczcie, jak wyglądało Boże Narodzenie m.in. u Ani i Roberta Lewandowskich, Dody, Małgorzaty Rozenek, Ewy Mrozowskiej czy Agnieszki Kaczorowskiej! Zobacz także:   20 pytań na podsumowanie 2019 roku z "Przyjaciółkami"! QUIZ

Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską
Forum
Newsy
Jarosław Bieniuk zostanie ojcem! Martyna Gliwińska jest w ciąży z byłym piłkarzem
Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami! Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk byli parą przez blisko trzy lata.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostaną rodzicami! Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk byli parą przez blisko trzy lata. Niestety, w 2018 roku media poinformowały, że para podjęła decyzję o rozstaniu. Były piłkarz i projektantka wnętrz zakończyli swój związek w przyjaźni, o czym może świadczyć fakt, że po tym, jak Jarosław Bieniuk oskarżony przez znajomą o brutalny gwałt, Gliwińska wspierała go w trudnych chwilach. W ostatnich miesiącach była para znów się do siebie zbliżyła... Okazuje się nawet,  że wkrótce Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska zostaną rodzicami! Projektantka wnętrz w jednym z magazynów potwierdziła, że jest w ciąży! Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk nie będą razem wychowywać dziecka? Martyna Gliwińska w rozmowie z magazynem "Na żywo" potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Niestety, projektantka wnętrz zdradziła przy okazji, że jej relacje z Jarosławem Bieniukiem nie należą obecnie do najlepszych. Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem (...) - powiedziała w rozmowie z "Na żywo". Dziennikarzowi "Party" udało się potwierdzić te informacje -  Martyna Gliwińska już wkrótce zostanie mamą! Co więcej, Martyna Gliwińska w rozmowie z mediami zdradziła, że od jakiegoś czasu nie ma kontaktu z Jarosławem Bieniukiem i teraz przygotowuje się do samotnego macierzyństwa. Jarosław Bieniuk o ciąży Martyny Gliwińskiej Jarosław Bieniuk odniósł się do informacji dot. ciąży Martyny: Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem   (...) powiedział w rozmowie z Jastrząbpost.pl. Jak wygląda teraz...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner