Martyna Gliwińska w opasce z kwiatami

Partnerka Jarosława Bieniuka nową gwiazdą show-biznesu? Martyna Gliwińska pokazała zdjęcie z sesji

Martyna Gliwińska w opasce z kwiatami

Martyna Gliwińska będzie nową gwiazdą show-biznesu? Od kiedy tajemnicza blondynka związała się z Jarosławem Bieniukiem jest o niej coraz głośniej. Martyna Gliwińska czasami dorabiała jako modelka, a teraz zaczyna działać prężeniej w tej branży.

Nie da się ukryć, że jest piękna, zgrabna i ma szansę podbić serca Polaków. W czwartek pochwaliła się zdjęciem z sesji zapowiadającej jej nowy projekt. W opisie zdradziła, że będzie on związany z modą. Warto zauważyć, że Jarosław Bieniuk w ostatnim czasie również został ambasadorem ekskluzywnej marki, więc ewidentnie oboje interesują się modą.

Martyna Gliwińska na planie sesji zdjęciowej prezentowała się olśniewająco. Być może 25-latkę z hollywoodzkim uśmiechem zobaczymy niedługo na salonach. W końcu ostatnio coraz częściej pojawia się u boku gwiazdora, a niedawno towarzyszyła mu na ekskluzywnej imprezie, gdzie świetnie się bawili. Martyna dostaje też coraz więcej propozycji zawodowych. 

Myślicie, że Gliwińska ma szansę zostać nową gwiazdą show-biznesu?

 

Zobacz: Partnerka Bieniuka kibicuje Polakom na Euro 2016! Jego córka Oliwia zagięła ją zabawnym pytaniem ;)​

 

Martyna Gliwińska na sesji zdjęciowej

Martyna Gliwińska w niebieskiej sukience

Partnerka Jarosława Bieniuka ma szansę zostać gwiazdą?

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska w morelowej sukience
Forum

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33