Marta Żmuda-Trzebiatowska na ściance pozowała z mężem. Potem wpadła w objęcia kogoś innego! ;)
ONS
Newsy

Żmuda-Trzebiatowska na ściance pozowała z mężem. Szybko jednak wpadła w objęcia kogoś innego! ;)

Żmuda-Trzebiatowska na ściance pozowała z mężem. Szybko jednak wpadła w objęcia kogoś innego! ;)
Marta Żmuda-Trzebiatowska, Krystyna Janda
Newsy
Marta Żmuda-Trzebiatowska nie chce pracować w niedzielę: "To dzień święty!" Janda OSTRO jej odpowiedziała!
Kto ma rację?

Marta Żmuda-Trzebiatowska pożaliła się, że doskwiera jej praca w niedzielę. Co powiedziała? W moim Przechlewie ten dzień jest święty. Choć od wyjazdu z rodzinnych stron minęło już dużo czasu, praca w niedzielę wciąż mi doskwiera –  cytuje aktorkę "Dobry Tydzień". Prawdopodobnie to nawiązanie do dyskusji, która się toczy na temat nowej ustawy dotyczącej pracy w niedziele. W marcu NSZZ "Solidarność" złożył do Sejmu obywatelski projekt ustawy, który wprowadziłby całkowity zakaz handlu w niedzielę. Zakaz objąłby sklepy, ale i tzw. podmioty działające na rzecz handlu, oraz internet. Nic nie ma natomiast w projekcie ustawy o pracy artystów, którzy zawsze pracowali w weekendy i czasem głównie pracują w sobotę i niedzielę, a tydzień mają wolny. Chyba dlatego zdziwiła się wypowiedzią Marty Żmudt-Trzebiatowskiej sama Krystyna Janda, która skomentowała to tak: Ja zwariuję... - napisała na swoim Facebooku Krystyna Janda. A wy co sądzicie? Powinno się zakazać handlu w niedziele, a może wszyscy powinni mieć wolne w ten dzień tygodnia? Tylko wtedy na przykład co z wyjściem do kina, teatru, restauracji czy kupieniem lodów podczas niedzielnego spaceru? Dyskusja na temat wypowiedzi stała się tak gorąca, że aktorka odniosła się do niej na swoim facebooku. Co napisała?   Z kim się zgadzacie w tej sprawie? Aktorzy powinni również zostać objęci ustawą?   Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska kończy dziś 32 lata! Bardzo się zmieniła od początku kariery? WIDEO   Marta Żmuda-Trzebiatowska rok temu wyszła za mąż za Kamila Kulę, z którym gra w Teatrze Kwadrat.   Krystyna Janda jest dyrektorem dwóch teatrów Polania i Och-teatr, które pracują cały tydzień.

Marta Żmuda-Trzebiatowska
Newsy
Marta Żmuda-Trzebiatowska tłumaczy się z wypowiedzi o pracy w niedzielę! "Tak, pracuję w NIEDZIELĘ"
Marta Żmuda-Trzebiatowska tłumaczy się z wypowiedzi o pracy w niedzielę! "Tak, pracuję w NIEDZIELĘ"

Marta Żmuda-Trzebiatowska odniosła się do publikacji na temat jej niechęci do pracy w niedzielę. "Dobry Tydzień" przytoczył wypowiedź aktorki, z której wynika, że gwieździe doskwiera praca w ten dzień. Artykuł odbił się szerokim echem w Internecie. A  Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej natychmiast przypisano zaangażowanie polityczne w dyskusję, która toczy się wokół projektu ustawy o zakazie handlu w niedzielę. Posypały się komentarze, a wśród nich m.in. wypowiedź Krystyny Jandy. W końcu aktorka poruszona zamieszaniem wokół swojej osoby, zamieściła na swoim Facebooku komentarz dotyczący tej sprawy.   Polecamy: Dokąd pojechać na weekendowy odpoczynek?   Marta Żmuda-Trzebiatowska o zakazie handlu w niedzielę We wpisie aktorka nie kryła, że sprawa ją zbulwersowała. Wyjaśniła, że jej wypowiedź została wyrwana z kontekstu, a ona sama nigdy nie angażuje się w sprawy polityczne. Zapraszam w najbliższą sobotę i NIEDZIELĘ na "Przez park na bosaka" do Teatru Kwadrat. Tak, pracuję w NIEDZIELĘ. Jak można zinterpretować zdanie wyjęte z kontekstu? Na wiele sposobów. Jestem osobą, która nie angażuje się publicznie w polityczną debatę i chciałabym, aby to zostało uszanowane, bo w ostatnich dniach przypisano mi, że niejako popieram projekt ustawy o zakazie handlu w niedzielę... Nigdy też nie komentowałam różnych newsów, które pojawiały się na mój temat, bo uważam to za stratę czasu i energii, ale ten mnie wyjątkowo zbulwersował. Zwłaszcza, że zaczęły go komentować całkiem na serio, całkiem poważne osoby. Nigdy nie udzieliłam wywiadu tytułowi "Dobry Tydzień", w wywiadzie dla Twojego Stylu z września 2016 roku wspominałam tylko swoje dzieciństwo i porównywałam do obecnego życia w stolicy i tylko tak powinno to być interpretowane. Jestem aktorką, decydując się na poświecenie swojego życia aktorstwu wiedziałam,...

Weronika Rosati i Marta Żmuda-Trzebiatowska walczą o rolę w serialu "Na dobre i na złe"
Seriale
Weronika Rosati i Marta Żmuda-Trzebiatowska walczą o rolę w popularnym serialu!
Weronika Rosati i Marta Żmuda-Trzebiatowska walczą o rolę w popularnym serialu!

Weronika Rosati i Marta Żmuda-Trzebiatowska walczą o rolę w serialu "Na dobre i na złe" ! Według doniesień Faktu aktorki pojawiły się ostatnio na castingu do wielkiego hitu TVP. Gwiazda, która zachwyci producentów wcieli się w rolę siostrę serialowej doktor Hany Goldberg, czyli Kamili Baar. Tabloid informuje, że rolą zainteresowanych jest wiele aktorek, jednak to Rosati i Żmuda-Trzebiatowska mają największe szansę na pojawienie się w telenoweli.   Marta sama się zgłosiła. Marzy, by grać w tym serialu na stał e- dowiedział się tabloid. O tym, która z aktorek pojawi się w serialu "Na dobre i na złe" z pewnością dowiemy się już wkrótce. Tymczasem zagłosujcie, czy to Marta Żmuda-Trzebiatowska a może Weronika Rosati powinna pojawić się w szpitalu w Leśnej Górze?   Zobacz także: Jak zrobić pozytywne wrażenie w pierwszym dniu pracy?   Marta Żmuda-Trzebiatowska walczy o rolę w "Na dobre i na złe". Na castingu pojawiła się również Weronika Rosati.  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner