Marta Żmuda-Trzebiatowska za wszelką cenę chciała ukryć ciążowy brzuszek! Udało się? Marta Żmuda-Trzebiatowska za wszelką cenę chciała ukryć ciążowy brzuszek! Udało się? Marta Żmuda-Trzebiatowska za wszelką cenę chciała ukryć ciążowy brzuszek! Udało się?

Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się w weekend w studiu "Pytania na Śniadanie", opowiadała o serialu "Blondynka", w którym ma zagrać. Jednak oczywiście nie serial, a jej ciąża budziła największe zainteresowanie! Marta Żmuda-Trzebiatowska spodziewa się drugiego dziecka. Jej parterem jest Kamil Kula, i to właśnie on również po raz drugi zostanie tatą.

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska dziękuje fanom za gratulacje! Za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą

Zobaczcie w naszej galerii najnowsze zdjęcia Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, która za wszelką cenę chciała ukryć swój brzuszek przed fotoreporterami - czy udało się? Sprawdźcie sami!

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała swój "romans" z Wojewódzkim!

1/5
Marta Żmuda-Trzebiatowska za wszelką cenę chciała ukryć ciążowy brzuszek! Udało się?

Marta Żmuda-Trzebiatowska została przyłapana przez fotoreporterów, kiedy wychodziła ze studia "Pytanie na Śniadanie". Gwiazda miała na sobie sukienkę midi, czarne kozaki niemal do kolan i czarny płaszcz, który niemal całkowicie zakrył jej sylwetkę.

2/5
Marta Żmuda-Trzebiatowska za wszelką cenę chciała ukryć ciążowy brzuszek! Udało się?

Marta Żmuda-Trzebiatowska była w bardzo dobrym humorze - uśmiech nie schodził jej z twarzy, kiedy pozowała fotoreporterom.

3/5
Marta Żmuda-Trzebiatowska za wszelką cenę chciała ukryć ciążowy brzuszek! Udało się?

Mamy nadzieję, że już niebawem dowiemy się, czy Marta urodzi chłopca czy dziewczynkę!

4/5

Marta Żumda-Trzebiatowska niebawem ponownie zostanie mamą!

5/5

Marta Żmuda-Trzebiatowska nie lubi komentować swojego życia prywatnego, ale tym razem zrobiła wyjątek:

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie

Marta dodatkowo podziękowała za wiele ciepłych słów swoim fanom:

Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę.❤️ Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia!

Więcej na temat Marta Żmuda-Trzebiatowska