Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła fryzurę
East News

Marta Żmuda Trzebiatowska od lat podbija serca serialowych widzów. Obecnie możemy podziwiać ją w roli Hanny Sikorski w serialu "Na dobre i na złe". Teraz okazuje się, że aktorka dołączy do obsady innej, popularnej produkcji. Rola wymagała od niej jednak sporej metamorfozy! Marta Żmuda Trzebiatowska musiała pożegnać się ze swoimi długimi włosami i z ich kolorem! Zobaczcie poniżej, jak teraz wygląda aktorka.

1/4
Marta Żmuda Trzebiatowska obcięła włosy
Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska znacznie skróciła swoje włosy i została blondynką! Swoją metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. 

Dzień dobry Kochani! Właśnie zostałam B L O N D Y N K Ą! 🙈🙈🙈Co myślicie? 🙊 Zaraz zdradzę Wam powód tej decyzji (...) Ja czuję się wspaniale, a tak się bałam.. - napisała aktorka. 

2/4
Marta Żmuda Trzebiatowska nowa fryzura
Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska obiecała, że zdradzi powód swojej metamorfozy i tak zrobiła. Jak się okazuje, gwiazda dołączyła do serialu "Blondynka" i wcieli się w rolę Sylwii Kubus, czyli tytułowej blondynki. Co ciekawe, Marta będzie czwartą aktorką, odgrywającą tę rolę! Wcześniej w postać Sylwii wcielały się: Julia Pietrucha, Joanna Moro, a także Natalia Rybicka. 

 

3/4
Marta Żmuda Trzebiatowska przefarbowała się na blond
Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska nie ukrywa swojej radości, bo ponoć już od dawna marzyła o tej roli! Kiedyś nawet dostała propozycję zagrania w "Blondynce", ale musiała ją odrzucić ze względu na rolę w filmie "Śluby panieńskie".

Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się spodobał. ❤️ Moje serce mocno zabiło, bo postać Sylwii wydała mi się wyjątkowo bliska.  (...) Postać Sylwii wraca do mnie po latach, a ja bardzo się z tego powodu cieszę. Już w lipcu wchodzę na plan, będę się starała kontynuować postać, którą tak pięknie zbudowały moje koleżanki: Julia Pietrucha, Joasia Moro i Natalka Rybicka. ❤️ Każda dała Sylwii coś od siebie, ja też się postaram, a Wy trzymajcie proszę za mnie kciuki! - napisała aktorka. 

4/4
Marta Żmuda Trzebiatowska z długimi włosami
East News

Co sądzicie o przemianie Marty Żmudy Trzebiatowskiej i jej nowej roli? Będziecie oglądać "Blondynkę" z jej udziałem? 

Więcej na temat Marta Żmuda-Trzebiatowska