Marta Wierzbicka wyszła z pokazu Paprocki & Brzozowski
ONS

Wściekła Wierzbicka wyszła przed startem pokazu! Dlaczego?

Marta Wierzbicka wyszła z pokazu Paprocki & Brzozowski
ONS

Wczorajszy pokaz duetu Paprocki & Brzozowski przyciągnął do Soho Factory tłum polskich gwiazd. Na ściance pozowało blisko 40 celebrytek, które prześcigały się wzajemnie pod względem kreacji i fryzur. Przypomnijmy: Plejada polskich gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski

Jedną z pozujących była Marta Wierzbicka. Aktorka "Na Wspólnej" przybyła na miejsce imprezy jako jedna z ostatnich, pośpiesznie pozując obok Anny Dereszowskiej. Potem wraz z chłopakiem szukać swojego miejsca, z którego mieli wspólnie oglądać pokaz. Niestety, na mocno spóźnioną gwiazdkę nie czekały już wolne miejsca i zaproponowano jej, aby obserwowała show wraz z innymi stojącymi osobami. Taka propozycja nie przypadła do gustu Wierzbickiej i aktorka wyszła wściekła z Soho Factory.

Organizatorzy maksymalnie wydłużyli czas przeznaczony dla gwiazd na pozowanie, ale dosłownie na minutę przed rozpoczęciem pokazu do Soho wbiegły spóźnione Anna Dereszowska i Marta Wierzbicka. Po krótkim pozowaniu na ściance obie weszły na główną salę, ale tylko na Dereszowską czekało wolne krzesełko. Wierzbickiej proponowano miejsce stojące i Marta nieźle się wkurzyła, dyskutowała jeszcze żywo ze swoim chłopakiem i nagle oboje wyszli jeszcze przed rozpoczęciem pokazu - donosi nasz informator.


To już nie pierwsza taka afera w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Miała prawo się zdenerwować?

Zobacz: Jabłczyńska wyszła z pokazu Bohoboco
 


 


Gwiazdy na urodzinowym pokazie Paprocki & Brzozowski:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39