Marta Wierzbicka na premierze sztuki "Dom Lalki"
ONS.pl

Marta Wierzbicka jest coraz chudsza. Nawet oversizowa marynarka nie ukryła tego jak zeszczuplała 

Marta Wierzbicka na premierze sztuki "Dom Lalki"
ONS.pl

Marta Wierzbicka pojawiła się na wczorajszej premierze "Domu Lalki" w Teatrze Komedia. Od jakiegoś czasu internauci nieustannie zachwycają się szczupłą figurą aktorki. Sama przyznała, że w ostatnich latach udało jej się schudnąć aż 11 kg! Wczoraj wraz ze swoim partnerem pojawiła się na oficjalnej premierze teatralnej. Nie da się nie zauważyć szczuplutkich nóg aktorki. Oversizowa marynarka również zdaje się tylko uwydatniać filigranową sylwetkę Marty. Jak prezentowała się podczas wczorajszego wyjścia? 

Zobacz także: Margaret pokazała nowe zdjęcie z KaCeZetem. Schudła jeszcze bardziej?

Figura Marty Wierzbickiej 

Marta Wierzbicka już kilka lat temu zachwyciła niesamowitą metamorfozą. Odkąd udało jej się zrzucić nadprogramowe kilogramy ciągle trzyma się swojej wagi, a przynajmniej nie musi martwić się efektem jojo. Na wczorajszą premierę "Domu Lalki", w którym debiutowała Julia Wieniawa, wybrała się z partnerem. Marta Wierzbicka postawiła na sukienkę w poprzeczne paski, które teoretycznie powinny poszerzać sylwetkę, jednak nie w jej przypadku. Aktorka ubrała również oversizową marynarkę. Ona jednak również nie ukryła szczupłej sylwetki natomiast wyeksponowała zgrabne nogi gwiazdy. 

Marta Wierzbicka swoje przygotowania do wyjścia relacjonowała na Instaramie. Przyznała, że zrobienie makijażu zajęło jej tylko 25 min: 

Tak wygląda życie na Instagramie. Umalowane dziewczyny i chłopaki, a normalnie jest normalnie - podsumowała swój look. 

Jak oceniacie jej stylizację? 

Zobacz także: Ultraszerokie spodnie i zakręcone paznokcie! Tak Margaret odwraca uwagę od swojej szczuplutkiej figury!

Marta Wierzbicka zdecydowała się na sukienkę w paski oraz oversizową marynarkę. Ta stylizacja podkreśliła szczupłą figurę aktorki. 

Marta Wierzbicka na premierze sztuki "Dom Lalki"
ONS.pl

Wygląda na to, że dodatkowe kilogramy spowodowane pandemią nie zagroziły aktorce. Tylko spójrzcie jaka jest szczuplutka!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

 

Więcej na temat Marta Wierzbicka
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01