Marta Żmuda Trzebiatowska o rozstaniu z Adamem Królem
ONS

Żmuda wspomina rozstanie z narzeczonym. Mówi o jego nowej dziewczynie

Marta Żmuda Trzebiatowska o rozstaniu z Adamem Królem
ONS

Marta Żmuda Trzebiatowska kilkanaście miesięcy temu rozstała się ze swoim partnerem, Adamem Królem, po prawie 10 latach bycia razem. Media szybko zaczęły szukać nowego mężczyzny pięknej aktorce. Pojawiły się nawet plotki o jej romansie z Michałem Figurskim. Przypomnijmy: Żmuda Trzebiatowska i Figurski mają... romans?! 

Gwiazda niechętnie wraca do rozmów na ten temat. Zrobiła jednak wyjątek w programie Łukasza Jakóbiaka. W kawalerce dziennikarza przyznała się, że był to dla niej ciężki czas, ale szybko stanęła na nogi. Pomogli jej w tym przyjaciele i wieczny optymizm:

Jest taki moment ciężki, kiedy nikogo nie ma w domu. To jest ciężkie, ale do przejścia. Ja dużo nad sobą bardzo pracowałam i tak naprawdę nigdy nie miałam szansy być sama, bo ja byłam bardzo młodziutka, kiedy wchodziłam w tamten związek. Fajnych ludzi miałam wokół siebie, którzy też bardzo mnie budowali w tym czasie. Ja myślę, że ja bardzo szybko stanęłam w sumie na nogi - przekonuje.

Adam, po rozstaniu z Martą, ułożył sobie życie na nowo. Żmuda życzy mu dużo szczęścia. Wie, że nowa wybranka tancerza jest fajną dziewczyną:

Jest szczęśliwy, układa sobie życie, ma bardzo fajną dziewczynę, nie poznałam jej, ale słyszałam. Życzę mu jak najlepiej - przekonuje aktorka

A kiedy przyjdzie czas na Martę? Może już jest zakochana?

Zobacz: Żmuda zakochała się na wiosnę
 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król na rozdaniu nagród Srebrne Jabłka Pani 2012


Piękna Żmuda w letniej stylizacji zachwyciła w DDTVN: 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43