Newsy

Jaka naprawdę jest Wiesia z "Sanatorium miłości"? Marta Manowska zdradza prawdę

Marta Manowska przed naszą kamerą zdradziła prawdę o uczestnikach "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska przed naszą kamerą zdradziła prawdę o uczestnikach "Sanatorium miłości"! Jaka jest Wiesia i czy pozostali seniorzy z drugiej edycji show TVP przypominają jej uczestników z pierwszej odsłony hitu? 5 grudnia ruszyła druga seria "Sanatorium miłości"- w pierwszym odcinku poznaliśmy bliżej wszystkich uczestników, którzy w Ustroniu poszukiwali prawdziwej miłości. Wydaje się, że największe emocje wśród widzów wywołała Wiesia, która już jest porównywana do Ryszarda z pierwszej edycji. A jak ocenia ją Marta Manowska? 

Posłuchajcie, co o Wiesi i pozostałych uczestnikach powiedziała nam prowadząca "Sanatorium miłości"! 

Zobacz także: "Jeszcze nam powiesz, że na seks pójdziemy!" Oto 4 najlepsze teksty Wiesi z "Sanatorium miłości"

Marta Manowska oceniła uczestników 2. edycji "Sanatorium miłości".

Marta Manowska na planie Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Marta Manowska o odejściu z Rolnik szuka żony
Newsy
Marta Manowska wspomina najbardziej wzruszającą historię z "Sanatorium Miłości"! Aż załamał jej się głos...
Marta Manowska wspomina najbardziej wzruszającą historię z "Sanatorium Miłości"! Aż załamał jej się głos...

Poznaliśmy już wszystkich uczestników " Sanatorium Miłości ". Seniorzy zdołali sobie zaskarbić sympatię odbiorców już po pierwszym odcinku. Trzeba przyznać, że ta edycja zgromadziła wiele silnych charakterów. Czy uda im się połączyć w pary? "Sanatorium Miłości" to program pełen emocji. Za jego bohaterami stoi wiele smutnych i wzruszających historii. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl opowiedziała o najbardziej radosnych ale też najbardziej wzruszających momentach całego show. Przy wspomnieniu jednej historii aż załamał jej się głos. Kogo miała na myśli?  Zobacz także:  "Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości! Marta Manowska opowiedziała o najbardziej wzruszających momentach drugiej edycji "Sanatorium Miłości". Uczestnicy "Sanatorium Miłości" już zdążyli sobie zaskarbić sympatię widzów. Czy uda im się odnaleźć miłość?   

Uczestnicy drugiej edycji "Sanatorium miłości"
Instagram
Newsy
Czy w "Sanatorium miłości" powstała jakaś para? Największy sekret drugiej edycji wyszedł na jaw!
Tajemnica "Sanatorium miłości" została ujawniona! Wiemy, jak potoczą się losy uczestników!

"Sanatorium miłości" właśnie wystartowało z nową edycją! W ubiegły weekend poznaliśmy 12 kuracjuszy, którzy przez następne tygodnie będą gościć na antenie TVP. Wszyscy uczestnicy zdecydowali się na udział w programie, aby znaleźć miłość. Jak wiadomo, odcinki nagrywane są z dużym wyprzedzeniem i mimo iż jest to dopiero początek emisji programu w telewizji, to my już znamy jego zakończenie! Jedna z uczestniczek zdradziła, jak skończą się przygody bohaterów "Sanatorium miłości"! Kto wyjawił te informacje?  Zobacz także:   Wiesia z "Sanatorium Miłości" jak Madzia z "Big Brothera"! Co je łączy? Czy w "Sanatorium miłości" powstały jakieś pary"? Program "Sanatorium miłości" okazał się być ogromnym hitem! Historie seniorów, którzy poszukują miłości, przypadły do gustu rzeszy widzów. Nic więc dziwnego, że TVP zdecydowało się kontynuować program. W tym sezonie pojawiło się wiele charyzmatycznych i barwnych postaci, które z pewnością dostarczą widzom wielu emocji!  Kilka dni temu w gmachu siedziby TVP odbyła się konferencja, która została poświęcona właśnie "Sanatorium miłości". Na spotkaniu pojawili się uczestnicy drugiej edycji programu oraz prowadząca, Marta Manowska . Jedna z kuracjuszek w rozmowie z "Plejadą" zdradziła... jak zakończą się losy uczestników! Okazało się, że nikomu nie udało się odnaleźć miłości, a przecież właśnie taki jest cel tego show. Może cztery tygodnie to nie jest wystarczający okres. Nawiązały się przyjaźnie, miłości nie ma - przyznała pani Barbara, uczestniczka drugiej edycji "Sanatorium miłości".  Chociaż już wiemy, że w programie nie utworzyła się żadna para, to jednak w dalszym ciągu na pewno będzie...

Uczestnicy drugiej edycji "Sanatorium miłości"
Instagram
TV-Show
"Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości!
Po pierwszym odcinku "Sanatorium miłości" w sieci zawrzało. Widzowie pokochali Wiesię. Kim jest sympatyczna emerytka?

Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji "Sanatorium miłości" . Widzowie poznali dwunastu nowych uczestników: 6 kobiet i 6 mężczyzn, którzy przyjechali do Ustronia, aby znaleźć miłość. Z pewnością całe show skradła Wiesława, która swoim temperamentem zaskoczyła wiele osób. Zobaczcie, co piszą o niej internauci!  Wiesława ulubienicą widzów "Sanatorium miłości"? Wiesława niemal od samego początku przejęła inicjatywę w grupie. Pochodząca z Białegostoku emerytka nie ukrywała, że będzie bardzo krytyczna wobec panów, którzy zgłosili się do programu. Już teraz można przypuszczać, że Wiesia dostarczy widzom sporo uśmiechu. Niektórzy porównują ją nawet do Ryszarda z poprzedniej edycji "Sanatorium miłości", który również miał swój charakterek.  - Wiesia to Rysiu z pierwszej edycji - Wiesia damski odpowiednik Rysia - Pani Wiesia z Białegostoku będzie gwiazdą programu cos czuje 😂 - Wiesia z gruber rury szczera ha ha - piszą internauci.  Jednak specyficzne usposobienie emerytki nie wszystkim przypadło do gustu. - Wiesława to tragedia...Policjantka kuźwa...Przesluchanie robi... - Wiesia, to taki drugi Ryszard. Zaczyna irytować - twierdzą niektórzy. A wy w której jesteście grupie? Podczas "speed dating" Wiesława była bardzo wymagająca. Jej koledzy musieli odpowiedzieć na wiele pytań - czasem bardzo osobistych  Macie już swoich ulubieńców?  

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner