Marta Manowska o tym, jak została prowadzącą Rolnik szuka żony
ONS

"Rolnik szuka żony" jest hitem jesieni. Prowadząca ujawniła zaskakujące kulisy powstawania programu

Marta Manowska o tym, jak została prowadzącą Rolnik szuka żony
ONS

Hitem tej jesieni bez wątpienia jest reality show "Rolnik szuka żony", który przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. To właśnie w tym programie jako prowadząca zadebiutowała Marta Manowska, o której już mówi się, że jest odkryciem telewizyjnym. Zobacz: Wielki debiut gwiazdy "Rolnik szuka żony". Aż ciężko uwierzyć, że to ona

30-letnia dziennikarka zawsze marzyła o tym, żeby zostać aktorką, ale nigdy nie dostała się do szkoły teatralnej. Jednak niektórzy mogą ją kojarzyć z epizodów w serialu "Hotel 52" czy w teledysku "Ocaleni" Moniki Kuszyńskiej.  Jej przygoda w telewizji zaczęła się na dobre dopiero przy produkcji programów "Ugotowani" i "Bitwa na głosy". Ale największą popularność przyniósł jej niewątpliwie "Rolnik szuka żony". O tym, jak została prezenterką show zdradziła w Gali:

O castingu dowiedziałam się poprzedniego dnia wieczorem. Przyszłam nieprzygotowana, ale skupiona i pełna energii. Wygrałam i pomyślałam, że wszystko, co do tej pory robiłam, miało sens. A już traciłam nadzieję.


Teraz Marta Manowska jest telewizyjną swatką, przed którą rolnicy otwierają swoje serca. 

Zobacz: Debiut Anny Kalczyńskiej na salonach
 
 

Marta Manowska kiedyś pracowała z gwiazdami:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04