Marta Manowska wzięła ślub?!

Marta Manowska prosi o pomoc dla uczestnika "8 wspaniałych"! Spotkała go osobista tragedia

Marta Manowska wzięła ślub?!

Marta Manowska prosi o pomoc dla jednego z uczestników "8 wspaniałych". Uczestnik hitowego show TVP stracił dorobek życia w powodzi i prosi o pomoc dla siebie i swojego syna. Łukasz Stec opisał swoją dramatyczną historię. Żywioł przyszedł nagle, w wyniku czego jeden ze "wspaniałych" musiał walczyć o życie swoje i swoich bliskich. 

Zobaczcie, co napisała Manowska.

Zobacz także: Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań specjalnego odcinka "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska wspiera uczestnika "8 wspaniałych"

Łukasz Stec z "8 wspaniałych" został poszkodowany w wyniku powodzi. Klęska żywiołowa zabrała mu cały dorobek życia i zagroziła życiu jego i jego bliskiej osoby: 

Gdy człowiek ma 2 ręce i nogi powinien cieszyć się życiem, gdy jednak w ciągu minuty jest na skraju życia i śmierci, bo ratując bliską osobę omal nie zostaje wciągnięty przez rwącą rzekę, w sekundę przewartościowuje swoje życie i nagle jakby wszystko poza tym, że się udało przestaje mieć znaczenie. Wszystko jednak przemija i po każdej katastrofie trzeba zacząć dalej żyć....jednak bez pomocy osób o dobrych sercach może to być bardzo, ale to bardzo trudne, a nawarstwiający się stres i negatywne myśli tylko potęgują uczucie beznadziei i bezsilności. - napisał w opisie zrzutki

Łukasz Stec potrzebuje pieniędzy na nowy samochód, który jest jego jedynym środkiem transportu i łącznikiem z synkiem. Kontakt z dzieckiem, o które walczył, jest dla niego najważniejszy. Nagła powódź, która miała miejsce w ostatnich tygodniach spowodowała zniszczenia na całym 30 arowym gospodarstwie.

W pomoc zaangażowała się Marta Manowska: 

Słuchajcie! Jeden z „8 wspaniałych” który pięknie walczy o siebie i swojego syna potrzebuje naszej pomocy. Wspomóżmy jeśli możemy ❤️

Mamy nadzieję, że Łukasz Stec niedługo będzie mógł powrócić do normalnego życia. 

Zobacz także: Marta Manowska wzięła ślub?! To zdjęcie gwiazdy "Rolnik szuka żony" może być dowodem!

Marta Manowska apeluje o pomoc dla Łukasza Steca, uczestnika "8 wspaniałych", który został poszkodowany w wyniku powodzi. 

Słuchajcie Jeden z „8 wspaniałych” który pięknie walczy o siebie i swojego syna potrzebuje naszej pomocy Wspomóżmy jeśli możemy ❤️

Opublikowany przez Martę Manowską to ją Wtorek, 14 lipca 2020

 

Łukasz Stec z "8 wspaniałych" prosi o pomoc. Stracił jedyny środek transportu, który umożliwiał mu kontakt z synem. Powódź zniszczyła również całe jego gospodarstwo.

„8 Wspaniałych" - nowy program Marty Manowskiej
mat. prasowe TVP

 

Więcej na temat Marta Manowska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05