Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Newsy

Piękny gest Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska zdradziła, co para zrobiła na swoim ślubie

Piękny gest Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska zdradziła, co para zrobiła na swoim ślubie

Ślub kolejnej pary, która poznała się na planie programu "Rolnik szuka żony" już za nami! W piątek 2 sierpnia Kasia i Piotr powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Na uroczystości nie zabrakło uczestników hitowego programu TVP oraz prowadzącej "Rolnika". W sieci pojawiło się całkiem sporo zdjęć z wesela, a teraz Marta Manowska zdradziła nam, jaką niespodziankę dla swoich gości przygotowali Kasia i Piotr! Okazuje się, że podczas przyjęcia para zrobiła coś naprawdę wzruszającego. 

Co działo się na weselu Kasi i Piotra? Którzy uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" pojawili się na uroczystości? Posłuchajcie, co powiedziała nam Marta Manowska! 

Marta Manowska bawiła się na ślubie Kasi i Piotra.

Ślub Kasi i Piotra z Rolnik szuka żony
Instagram/TVP Rolnik szuka żony

Grzesiek z piątej edycji "Rolnik szuka żony" z narzeczoną, Marta Manowska na planie programu
Instagram
TV-Show
Jak Grzesiek poznał swoją nową partnerkę? Też dzięki Rolnikowi! Niesamowitą historię zdradza Marta Manowska
Jak Grzesiek poznał swoją nową partnerkę? Też dzięki Rolnikowi! Niesamowitą historię zdradza Marta Manowska

Zaledwie kilka dni temu okazało się, że jeden z uczestników piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" znalazł prawdziwą miłość! Grzegorz Toczyłowski razem z nową partnerką pojawił się na ślubie Kasi i Piotra, a później zdradził, że zaręczył się z piękną Gabrielą! Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej- napisał wówczas Grzegorz. Teraz Marta Manowska w rozmowie z Party.pl skomentowała związek Grzegorza i Gabrieli. Okazuje się, że para poznała się dzięki "Rolnikowi"! Jak to możliwe? Posłuchajcie, co powiedziała nam prowadząca wielki hit TVP!  Marta Manowska skomentowała związek Grzegorza i jego nowej partnerki.

Grzegorz Toczydlowski Rolnik szuka żony oświadczył się
Newsy
Grzegorz z "Rolnik szuka żony" oświadczył się! Internauci przypominają: "To Dorotka idealnie do Ciebie pasowała"
Grzegorz z "Rolnik szuka żony" oświadczył się! Internauci przypominają: "To Dorotka idealnie do Ciebie pasowała"

Grzegorz Toczyłowski po zakończeniu 5. edycji „ Rolnik szuka żony ” spotykał się z jedną z kandydatek, Dorotką. Jakiś czas później pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Teraz okazało się, ze rolnik znalazł miłość i oświadczył się. Jak wygląda jego nowa partnerka? Zobaczcie, jak Internauci zareagowali na wiadomość o zaręczynach Grzegorza? Grzegorz z "Rolnika" jest już zaręczony! Kolejny uczestnik "Rolnik szuka żony" stanie na ślubnym kobiercu. Dzięki programowi poznało się już wiele par, które założyły szczęśliwe rodziny i spełniły swoje marzenie o znalezieniu drugiej połówki. Okazuje się, że Grzegorz Toczyłowski jest jednym z nich. Rolnik o swoich zaręczynach poinformował na swoim oficjalnym koncie i pochwalił się pierścionkiem zaręczynowym, który kupił swojej wybrance. Pod zdjęciem napisał, że znalazł kobietę, z którą chce spędzić resztę życia: Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej - czytamy na Facebooku Grzegorza. Para ostatnio wspólnie pojawiła się na weselu Kasi i Piotra . Już wtedy pisaliśmy, że Grzegorz pojawił się z nową partnerką, ale o zaręczynach nie było jeszcze mowy. Para spotyka się od kilku miesięcy i już w lipcu rolnik wyznawał partnerce miłość na Instagramie.  Jak Internauci zareagowali na wiadomość o zaręczynach Grzegorza? Widzowie "Rolnika" są zachwyceni faktem, że kolejny uczestnik znalazł miłość. Pod zdjęciem Grzegorza pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Gratulacje.. Dużo miłości i wytrwalosci Idealny wybór. Piekna kobita u...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner