Grzesiek i Dorota z 5. edycji "Rolnik szuka żony" rozstali się! O tym, że nie są już razem poinformował sam Grzesiek, który był niedawno gościem "Pytania na śniadanie". Rolnik zdradził, że do rozstania doszło na początku 2019 roku. Dlaczego ze sobą zerwali? Wszystko wskazuje na to, że nie dogadali się w kwestii przeprowadzki Doroty do rolnika. Grzegorz od początku namawiał Dorotę na to, żeby z nim zamieszkała, ale ona powiedziała, że dojdzie do tego dopiero po ślubie i na razie chce zostać w rodzinnym domu. To nie spodobało się rolnikowi. 

Od początku zaznaczałem w moich wizytówkach, że potrzebuję kobiety, która będzie mogła wprowadzić się do mojego domu, ponieważ gospodarstwo jest dla mnie bardzo ważne. Nigdy tego nie ukrywałem - stwierdził Grzegorz. 

W "Pytaniu na śniadanie" rolnik zasugerował, że to nie jedyny powód, dla którego rozstał się z Dorotką, ale nie chciał powiedzieć nic więcej. Przypominamy, że Grzegorz długo nie mógł zdecydować się, z którą dziewczyną chce być. O jego względy zabiegała też Martyna, która nie ukrywała, że zauroczyła się nim, ale ostatecznie Grzegorz wybrał Dorotę. Podczas finałowego odcinka show Martyna zdradziła, że jest już z kimś związana. Zatem Grzesiek nawet nie może liczyć na to, żeby jeszcze raz spróbować z Martyną... Co na ten temat mówi Marta Manowska? Dlaczego jej zdaniem doszło do rozstania Grzegorza i Doroty? Zobaczcie nasz wywiad z prowadzącą "Rolnik szuka żony"!

Zobacz także: Marta Manowska zdradziła nam, kto w "Rolniku" dostał najmniej listów!

Grzegorz i Dorota nie są już razem

Mat. prasowe