Marta Manowska chce mieć dziecko

Marta Manowska jest gotowa na dziecko! "To jest właściwy moment w życiu!"

Marta Manowska chce mieć dziecko

Marta Manowska właśnie wydała książkę "Rolnik szuka żony", która jest nie lada gratką dla wszystkich wielbicieli programu. Gospodyni show odwiedziła uczestników ostatnich trzech edycji. Sprawdziła, co się u nich zmieniło, jak dziś żyją i czy udało im się znaleźć miłość i klucz do szczęścia. W rozmowie z magazynem "Flesz" gwiazda zdradziła, że sentymentalna podróż skłoniła ją do ważnych przemyśleń i decyzji. Jakich?

O czym marzy Marta Manowska?

Życie prywatne Marty owiane jest wielką tajemnicą. Czemu tak bardzo go strzeże?

Właśnie dlatego, że to życie prywatne. W programie żyję emocjami innych ludzi, razem z nimi przeżywam sukcesy i porażki. Muszę zachować coś dla siebie – wyznała we "Fleszu".

Czy jest z kimś związana? Tego Marta Manowska nadal nie zdradziła. Przyznała za to, że jej priorytetem jest teraz rodzina i... dziecko!

Zobacz także: Ania Michalska odmówiła spotkania i rozmowy z Martą Manowską. Dlaczego?

Chciałabym mieć dziecko i czuję, że to jest właściwy moment w życiu. Jestem na to gotowa i bardzo tego pragnę – przyznała Manowska.

Kiedy jej marzenie się spełni?

Nie cierpię deadline'ów, więc nie wyznaczyłam sobie terminu. Ale... będę nad tym pracować – śmieje się gospodyni programu "Rolnik szuka żony".

Jesteś ciekaw, co naprawdę łączyło Martę Manowską z Łukaszem Siebersem z 3. edycji "Rolnik szuka żony"? Czy nadal jest singielką? Tego dowiesz się z nowego "Flesza"!

Zobacz: Rolnik szuka żony: Ania Michalska nie chciała udzielić wywiadu Manowskiej do książki! Mocne słowa: "Straciłam prywatność"!


Marta Manowska chce mieć dziecko! 

Marta Manowska
Mat. prasowe

Martyna Wojciechowska na okładce Flesza

Więcej na temat Marta Manowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36