Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Marta Grycan wyjechała na wakacje

Wiemy gdzie i z kim!

Marta Grycan od kiedy pojawiła się na salonach natychmiast media ogłosiły ją nową gwiazdą polskiego show-biznesu. Ma znane nazwisko, jest szczęśliwą matką i żoną, a do tego w pełni akceptuje siebie i nie goni za rozmiarem 34. Jednak od kiedy Grycan trafiła pod opiekę Marthy Tarnowskiej (byłej stylistki Dody) zainteresowanie mediów przeszło chyba wszelkie oczekiwania i nie ma dnia, w którym kolorowa prasa nie publikowałaby wyssanych z palca czy nieprawdziwych informacji na jej temat.

Po udzieleniu sympatycznego wywiadu "Gali" i przyznaniu się do stworzenia własnej kolekcji ubrań, Marta Grycan postanowiła odpocząć. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, Grycan w czwartek wyjechała na dwutygodniowe wakacje na Dominikanę razem z całą rodziną i swoją menadżerką, Marthą Tarnowską.

Po powrocie z ciepłego kraju na Martę czekają kolejne wyzwania, w tym przygotowanie trzeciej części kulinarnego poradnika dla najlepszego polskiego magazynu o gwiazdach, "Party".

Martha Tarnowska, menadżerka Marty Grycan:

chimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Grycan z Haerper's Bazaar Polska
Newsy
ZGADNIJ: Kto chwali się polskim wydaniem Harper's Bazaar?
Właścicielką limitowanej edycji pisma jest...

Marta Grycan idąc z duchem czasu, podobnie jak jej średnia córka Wiktoria, rozpoczęła aktywne promowanie siebie na Twitterze. Od kilku dni bizneswoman wrzuca regularne wpisy i zdjęcia z życia codziennego. Na ostatnim z nich chwali się, że została właśnie właścicielką historycznego polskiego wydania magazynu Haerper's Bazaar . Posiadanie tego konkretnego numeru pisma jest dla niej nie lada wyróżnieniem. Jest to tzw. "zerówka", która trafiła do losowych kobiet w Polsce i nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży. Grycan najwyraźniej dostąpiła zaszczytu posiadania jednego egzemplarza z limitowanej ilości. Oznacza to, że po zapoznaniu się z treścią Marta przekaże swoje uwagi, bo właśnie o to zostały poproszone właścicielki "zerówki". Może właśnie w Harper's Bazaar Marta zaprezentuje wyczekiwaną kolekcję sukien własnego projektu? Zobacz: Wiktoria Grycan pokazała jak szykuje się na imprezę

AKPA
Newsy
Marta Grycan: Byłam straszliwym chudzielcem
Ciekawe wyznanie

Marta Grycan to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że Marta coraz częściej gości na antenie flagowych programów największych stacji telewizyjnych i na łamach kolorowej prasy. Od dzisiaj w sprzedaży pierwsza część poradnika kulinarnego (zobacz: Tak Grycan gotuje z córką ), a ostatnio Marta doczekała się pierwszej własnej okładki. W rozmowie z dwutygodnikiem "Gala" Marta i jej mąż Adam, przybliżyli historię swojego poznania się. Na początku roku pisaliśmy, że para spotkała się przypadkowo na lotnisku (czytaj: Jak Marta Grycan poznała męża? ). Tym razem dowiadujemy się kolejnych szczegółów, które spokojnie mogłyby posłużyć jako scenariusz do filmu dla zakochanych. - Nasze spotkanie było jak uderzenie pioruna, Adam oświadczył mi się po godzinie znajomości. I mimo, że dzieliło nas 480 km niezbyt wtedy dobrych polskich dróg, co drugi dzień przyjeżdżał do Głogowa na kawę . Wypijał ją i wracał do Warszawy. Nie obyło się bez pytań o figurę Marty, która jest chyba najchętniej komentowanym tematem na forach internetowych. Na pytanie o to, jak Grycan wyglądała zanim została żoną i matką, Marta kwituje: - Byłam straszliwym chudzielcem . Nie chciałabym dzisiaj tak wyglądać. - Mama wyglądała jak stuprocentowa modelka z okładek : wysoka, szczupła - dodaje Viktoria, 16-letnia córka Marty i Adama. Dzisiaj Marta w pełni akceptuje siebie i jest wzorem dla tysięcy kobiet w Polsce. Oby więcej takich osób, szczerych i świadomych swojej kobiecości, w polskim show-biznesie. Brawo. chimera

Grycanki na wakacjach na Dominikanie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Marta Grycan z rodziną i menadżerką na wakacjach
Sławne panie na Dominikanie. Mamy zdjęcia!

Marta Grycan  od kiedy tylko pojawiła się na salonach natychmiast media ogłosiły ją nową gwiazdą polskiego show-biznesu (czytaj: Oto nowa ikona stylu? ). Ma znane nazwisko, jest szczęśliwą matką i żoną, a do tego w pełni akceptuje siebie i nie goni za rozmiarem 34. Jednak od kiedy Grycan trafiła pod opiekę Marthy Tarnowskiej (byłej stylistki Dody) zainteresowanie mediów Grycankami przeszło wszelkie oczekiwania i nie ma dnia, w którym kolorowa prasa nie publikowałaby prawdziwych bądź też dla odmiany wyssanych z palca informacji na ich temat. Ostatnio jednak bizneswoman postanowiła odpocząć od medialnego szumu. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Grycan dwa tygodnie temu wyjechała na kilkunastodniowe wakacje do Ameryki Południowej razem z całą rodziną i swoją menadżerką, Marthą Tarnowską. Oznacza, to ni mniej, ni więcej, że dzisiejsze artykuły dotyczące zakończenia współpracy Marty Grycan z Marthą Tarnowską, które publikowały serwisy kopiujące z tabloidów są najzwyczajniej w świecie nieprawdziwe. O komentarz poprosiliśmy Marthę Tarnowską. W rozmowie z AfterParty.pl powiedziała: - Doniesienia tabloidów o naszym rzekomym zakończeniu współpracy to absolutne bzdury . Pracujemy z Martą Grycan od listopada ubiegłego roku i nie zamierzamy tej współpracy kończyć . Zamierzamy realizować kolejne przedsięwzięcia. Wygląda więc na to, że kogoś poniosła wyobraźnia. Tak czy inaczej, po udanych wakacjach, rodzina Grycanów i menadżerka Martha Tarnowska są już od niedawna w Polsce. Nam jako jedynym udało się dostać zdjęcia z wakacyjnego urlopu bizneswoman z najbliższymi. 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner