Marta Grycan je na śniadania ciastka i torty

Marta Grycan dementuje: Nie ma żadnej diety!

Marta Grycan je na śniadania ciastka i torty

Jakiś czas temu media podały informację, że Marta Grycan zgubiła już 10 kilo. Sekretem jej diety miało być miedzy innymi jedzenie trzech poosiłków dziennie doprawianych tymiankiem oraz picie dużej ilości wody z pieprzem cayenne z dodatkiem soku z cytryny i syropu klonowego. Jak się okazało cukiernicza potentatka zaprzeczyła jakoby kiedykolwiek się odchudzała.

- Nic mi o tym nie wiadomo. Kiedyś myślałam, że w każdej plotce musi być chociaż ziarenko prawdy. Dzisiaj już wiem, że niekoniecznie - wyznała "Twojemu Imperium" Marta.


Grycan zdradziła, również przyzyczajenia żywieniowe swoje i córek. Zamias zjeść pożądne śniadanie, Grycanki zaczynają dzień od pożądnego słodkiego deseru, najlepiej czekoladowego.

- Ciasta, ciasteczka, torty wszystko, co słodkie. Na śniadanie oraz na deser. Wiktoria uwielbia suflet czekoladowy z malinami. Najstarsza córka lubi słodszą od sufletu czekoladę z pomarańczami. Mała na razie lubi wszystko - powiedziała Grycan.


Marta Gryca na ostatnich zdjęciach wygląda znacznie szczuplej, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Czemu w takim razie zawdzięcza swoją nową figurę?

Zobacz: Co Grycanki ugotują na święta?Szczuplejsza Marta Grycan podczas promocji swojej książki:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30