Marta Grycan i Wiktoria Grycan o kopiowaniu Kim Kardashian
ONS

Psycholog ostro skrytykował Grycanki za kopiowanie Kardashianek. Zarzuca im zaburzenie

Marta Grycan i Wiktoria Grycan o kopiowaniu Kim Kardashian
ONS

Napisać, że Marta Grycan i jej 19-letnia córka Wiktoria inspirują się Kim Kardashian to za mało. Zarówno matka jak i nastolatka kopiują prawie wszystko od najsłynniejszej celebrytki na świecie. Najstarsza Grycanka regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia w łudząco podobnych stylizacjach do Kardashianki. Zobacz: Grycan regularnie kopiuje Kardashian, ale tym razem przesadziła. 43-latka powiększyła... pupę?

Profil Wiktorii zalewa fala selfie, które bez skrępowania podpisuje hasztagiem "#kimkardashian". Ostatnio pochwaliła się nawet makijażem i fryzurą, którymi zainspirowała się od zachodniej gwiazdy. Największym jednak szokiem było zdjęcie, na którym 19-letnia Grycan poddała się mrożącemu krew w żyłach zabiegowi kosmetycznemu. Jak podaje "Show" ostatnio Marta Grycan wyznała dlaczego jest tak wielką fanką Amerykanki:

Widzę między nami dużo podobieństw. My też jesteśmy dziewczynami, które lubią się ubierać. I tak jak Kardashianki stawiamy na rodzinę. 


Psycholog uważa jednak, że takie zachowania nie są zdrowe:

U nastolatki, która upodabnia się do idolki rośnie poczucie własnej wartości. Wyglądając jak osoba znana, w swoich własnych oczach staje się atrakcyjniejsza. Ale po okresie dojrzewania, który kończy się mniej więcej w okolicach 18. roku życia, człowiek nie powinien już szukać potwierdzenia swojej wartości w upodabnianiu się do innych - powiedziała psycholog Aleksandra Piotrowska


Mają szansę zrobić tak zawrotną karierę jak rodzina Kardashianów?

Zobacz: Wiktoria Grycan nie przypomina siebie! Co się stało z jej twarzą? Fani: "Miałaś operację noska"
 

Wiktoria Grycan schudła 

Grycan jak Kim Kardashian:

 

Więcej na temat Marta Grycan Wiktoria Grycan Show
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27