Michał Szpak, Marta Gałuszewska
East News
1/4
East News

 

Marta Gałuszewska to zwyciężczyni 8. edycji "The Voice of Poland". 24-latka była uczennicą Michała Szpaka, który od razu dostrzegł w niej ogromny potencjał na gwiazdę. Marta Gałuszewska wyróżniała się na tle innych uczestników nie tylko pięknym głosem, ale również oryginalnym wizerunkiem. Trudno bowiem nie zwrócić uwagi na jej szałową, różową fryzurę, która bardzo szybko stała się jej znakiem rozpoznawczym. Niestety, Marta Gałuszewska ma za sobą trudne chwile. W ostatni weekend sierpnia artystka była uczestnikiem groźnie wyglądającego wypadku samochodowego. W jego wyniku była zmuszona odwołać jeden ze swoich koncertów. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Grzegorz Hyży boi się współpracy z Michałem Szpakiem?! Zaskakujące doniesienia z planu "The Voice of Poland 9"

2/4
Facebook

 

Marta Gałuszewska miała wypadek: co się stało?

 

Marta Gałuszewska w ostatni weekend sierpnia miała wystąpić w Kętrzynie oraz w Kielcach. Niestety, artystka zmuszona była odwołać pierwszy z tych koncertów. W drodze do Kętrzyna jej ekipa miała bowiem wypadek. Informacja o tym zajściu pojawiła się na oficjalnym fanpage'u artystki.

 

- W dniu dzisiejszym samochód Marty i jej zespołu wziął udział w zdarzeniu drogowym. Z przykrością informujemy, że w związku z koniecznością odbycia niezbędnych badań lekarskich zaplanowany na dziś wieczór koncert w Kętrzynie nie odbędzie się. Będziemy informować o stanie zdrowia Artystki na bieżąco - można było przeczytać na Facebooku.

 

 

Na szczęście bardzo szybko okazało się, że życiu i zdrowiu artystki nie zagraża niebezpieczeństwo. Niedługo później Marta Gałuszewska osobiście przekazała dobre wieści swoim fanom na Facebooku.

 

- Mamy niesamowicie dużo szczęścia. Wyszliśmy z wypadku poobijani ale w jednym kawałku, co dla mnie jest prawdziwym cudem. Do Kętrzyna, pomimo wielkich chęci, nie udało nam się dojechać, ale jestem już w drodze do Kielc, gdzie zagramy dla Was dzisiaj z @kush_kush_official Nie mogę się już doczekać :)  - napisała Marta Gałuszewska.

3/4
East News

 

Faktycznie, Marta Gałuszewska pojawiła się na imprezie zorganizowanej przez Polsat i radio RMF FM w Kielcach. Piosenkarka zaprezentowała tam niezapomniane show. Jej fani odetchnęli z ulgą widząc ją w świetnej formie :)

4/4
Michał Szpak, Marta Gałuszewska
East News

 

Przypomnijmy, że Marta Gałuszewska największą popularność zyskała dzięki udziałowi w show "The Voice of Poland 8". Michał Szpak był z niej naprawdę dumny. Marta Gałuszewska próbowała także swoich sił w preselekcjach do konkursu Eurowizji 2018. Jednak widzowie zdecydowali, że nasz kraj będzie reprezentował duet DJ Gromee oraz Lukas Meijer. Może uda się za rok? :) 

Więcej na temat Marta Gałuszewska