Sukces singla MaRiny

Marina zamyka usta wszystkim hejterom: "Bezrobotna, była piosenkarka..." i chwali się wielkim sukcesem!

Sukces singla MaRiny

Marina pochwaliła się sporym sukcesem -  singiel, który nagrała z Jamesem Arthurem - "Let Me Love the Lonely", otrzymał w Polsce status złotej płyty! A to wszystko dzięki wyświetleniom na youtubie oraz popularności na serwisach cyfrowych. Przy okazji Marina odpowiada hejterom na krytykę!

 

Marina ostro odpowiada hejterom!

Choć Marina ma na koncie już kilka muzycznych sukcesów, to i tak spora część internautów postrzega ją tylko jako "bezrobotną żonę znanego piłkarza". Szczęsna w poprzednim roku wydała jednak dwa single i pracuje nad nową płytą, pierwszą po przebytej prawie trzy lata temu poważnej chorobie. Skrzydeł na pewno doda jej fakt, że jej ostatni singiel zdobył status złota:

Kochani, utwór #LetMeLoveTheLonely z @jamesarthurinsta23 bez większej promocji, teledysku i bez wsparcia w radiu, po 2,5 miesiącach na YouTube przekroczył 3 mln odsłon, a dzięki popularności na serwisach cyfrowych zyskał status złota. Nieźle, jak na duet "bezbarwnej", "bezrobotnej", "byłej piosenkarki", z "dawno zapomnianym finalistą Xfactor " (tak o nas pisano nie tak dawno)😱😂 - pisze Marina, odpowiadając przy okazji na hejty.

Marina apeluje również do fanów, aby nie dali się zwieść nieprawdziwym informacjom w sieci na temat jej współpracy z Jamesem:

A co do "bezrobotnej, byłej piosenkarki", to zostawmy na boku kwestie, ile zarobiłam m.in za ten projekt... To tylko żałosne manipulacje, nie dajcie się im zwieść. A ja dalej robię swoje. Dziękuję za serducho dla #LetMeLoveTheLonely - dodaje wokalistka. 

Brawa dla MaRiny!

 

Zobacz także: Czy MaRina Łuczenko-Szczęsna pojedzie na Eurowizję? Tylko VIVIE! zdradza swoje plany

 

Singiel Mariny i Jamesa.

 

Marina chwali się sukcesem!

Sukces singla MaRiny

 

Marina pochwaliła się sukcesem i zamknęła usta swoim hejterom!

Marina Łuczenko
ONS

Więcej na temat Marina
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08