Marina w długich włosach

Marina zdradziła swój patent na cienie pod oczami. Ten kosmetyk kosztuje tylko 10 zł!

Marina w długich włosach

Marina Łuczenko-Szczęsna może pochwalić się nie tylko idealną figurą, ale i cerą. Jednak w młodości musiała zmierzyć się z poważnym problemem trądziku, który udało jej się pokonać. Teraz jedna z fanek zainteresowała się promienną cerą artystki i zapytała, jak radzi sobie z cieniami pod oczami. Okazuje się, że jej sekretem jest żel, który kupimy w aptekach za… 10 zł!

Jak Marina radzi sobie z cieniami pod oczami?

Marina, jako młoda mama czasem ma za sobą nieprzespaną noc, ale mimo to na drugi dzień wygląda świetnie.  Jedna z jej fanek zapytała wprost, jak artystce się to udaje: 

Ja bym chciała się dowiedzieć jak to robisz, że przy dziecku nie masz cieni pod oczami, bo to moja największa zmora….- zapytała jedna z Internautek.

Już teraz wykorzystaj dostępny w Sephora rabat i spraw sobie najlepszy kosmetyk, który zakryje cienie pod oczami!

Marina zdecydowała się szybko odpowiedzieć na pytanie jednej ze swoich fanek i zdradziła, że boryka się z problemem cieni pod oczami, ale znalazła na to sposób! Okazuje się, że idealnie sprawdza się żel z arniką, który kupimy w aptekach już od 10 zł. 

Kochana! Maaam cienie baaardzo często. Na szybko polecam – gel z arniką z apteki. Masaż rollerem z różowego kwarcu – napisała Marina, zdradzając tym samym swój tani i prosty sposób na cienie pod oczami.

Ten produkt świetnie radzi sobie z sińcami i obrzmieniami pod oczami. Marina jest w tym przypadku najlepszą rekomendacją. Wystarczy spojrzeć na jej świetną cerę!

Marina zawsze dbała o siebie. Teraz w czasie epidemii koronawirusa nie zamierza z tego rezygnować. 

Marina w spodniach w napisy

Marina może pochwalić się doskonałą cerą!

Marina z synem

 

 

Więcej na temat Marina
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26