Marina Łuczenko-Szczęsna na pokazie kolekcji Zuo Corp
East News

Marina swoim wykonaniem tej piosenki zawstydziła Rihannę? Zobaczcie jej występ w "Jaka to melodia"

Marina Łuczenko-Szczęsna na pokazie kolekcji Zuo Corp
East News

Marina ostatnio zrobiła sobie krótką przerwę w karierze. Piosenkarka skupiła się przede wszystkim na wychowywaniu synka. Liam przyszedł na świat w 2018 roku. Wygląda jednak na to, że Marina powoli chce wrócić do śpiewania. Niedawno pojawiła się w programie "Jaka to melodia?", gdzie wykonała niezwykle trudny utwór Rihanny. Jak wypadła?

Marina śpiewa piosenkę "Love On The Brain" Rihanny

Marina zdecydowała się na występ w programie "Jaka to melodia?". Artystka zaśpiewała piosenkę "Love On The Brain" z repertuaru Rihanny. Choć utwór nie należy do najłatwiejszych, gwiazda świetnie sobie z nim poradziła. Marina pokazała pełnie swoich umiejętności. Jednak niektórzy internauci czuli się rozczarowani jej występem. 

Niektórzy byli rozczarowani, że Marina nie zaśpiewała swojego hitu, a sięgnęła po przebój koleżanki zza granicy. Sporo osób stanęło jednak w obronie artystki.

- Wiadomo że sama Rihanna nie zawita do Jakiej to melodii. Logiczne. Skoro ktoś zgadł jaka to piosenka to przypominają je znane gwiazdy

- Przyjemnie się słucha 

- Świetny występ 🙂🙂 - piszą internauci.

Wam też podobało się to wykonanie?

Marina powoli wraca do show-biznesu

Marina Łuczenko-Szczęsna

Zobacz także: Wraca "39 i pół"! Marina i Andersz bardzo się zmienili, ale to Królikowski przeszedł największą metamorfozę!

Więcej na temat Marina Jaka to melodia
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17