Marina Łuczenko-Szczęsna na pokazie kolekcji Zuo Corp
East News

Marina swoim wykonaniem tej piosenki zawstydziła Rihannę? Zobaczcie jej występ w "Jaka to melodia"

Marina Łuczenko-Szczęsna na pokazie kolekcji Zuo Corp
East News

Marina ostatnio zrobiła sobie krótką przerwę w karierze. Piosenkarka skupiła się przede wszystkim na wychowywaniu synka. Liam przyszedł na świat w 2018 roku. Wygląda jednak na to, że Marina powoli chce wrócić do śpiewania. Niedawno pojawiła się w programie "Jaka to melodia?", gdzie wykonała niezwykle trudny utwór Rihanny. Jak wypadła?

Marina śpiewa piosenkę "Love On The Brain" Rihanny

Marina zdecydowała się na występ w programie "Jaka to melodia?". Artystka zaśpiewała piosenkę "Love On The Brain" z repertuaru Rihanny. Choć utwór nie należy do najłatwiejszych, gwiazda świetnie sobie z nim poradziła. Marina pokazała pełnie swoich umiejętności. Jednak niektórzy internauci czuli się rozczarowani jej występem. 

Niektórzy byli rozczarowani, że Marina nie zaśpiewała swojego hitu, a sięgnęła po przebój koleżanki zza granicy. Sporo osób stanęło jednak w obronie artystki.

- Wiadomo że sama Rihanna nie zawita do Jakiej to melodii. Logiczne. Skoro ktoś zgadł jaka to piosenka to przypominają je znane gwiazdy

- Przyjemnie się słucha 

- Świetny występ 🙂🙂 - piszą internauci.

Wam też podobało się to wykonanie?

Marina powoli wraca do show-biznesu

Marina Łuczenko-Szczęsna

Zobacz także: Wraca "39 i pół"! Marina i Andersz bardzo się zmienili, ale to Królikowski przeszedł największą metamorfozę!

Więcej na temat Marina Jaka to melodia
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56