Marina Łuczenko szerokiej publiczności dała się poznać dzięki roli w serialu "39 i pół", gdzie zagrała u boku Tomasza Karolaka. Dwa lata później nagrała swoją debiutancką płytę "Hard Beat", która okazała się sporym sukcesem, a artystka nominowana była za nią do kilku prestiżowych nagród. Zobacz: Marina pochwaliła się śliczną kuzynką. Jest równie utalentowana jak ona

Później Marina wjechała z Polski, a to ze względu na problemy zdrowotne, które ograniczyły jej aktywność muzyczną. W mediach zrobiło się o niej głośno dopiero kiedy związała się z Wojciechem Szczęsnym. Para co prawda długo ukrywała informację o swoim uczuciu, ale z czasem uznali, że nie ma to sensu i zaczęli publikować bardzo intymne zdjęcia z wakacji czy imprez urodzinowych.

Po długiej rehabilitacji i 3-letniej przerwie od muzyki Marina powraca. Najpierw nagrała wspólnie z innymi gwiazdami piosenkę z okazji świąt Bożego Narodzenia "Jak ja kocham te święta" (premiera 6 grudnia), a teraz ukazał się jej nowy singiel "W bezdechu". Piosenkę można znaleźć na płycie do kalendarza "Dżentelmeni 2015". 

Będzie hitem? Zobacz: Marina, Kwiatkowski, Szwed, Krupińska nagrali teledysk na święta!

AKTUALIZACJA: Piosenka nie jest nowym singlem Mariny Łuczenko. Po szczegóły odsyłamy tutaj.
 

Marina jeździ luksusowym autem Szczęsnego: