Anna Lewandowska, Marina selfie Anna Lewandowska, Marina, Sara Boruc Wojciech Szczęsny rozpieszcza Marinę!
Anna Lewandowska, Marina selfie
Instagram
1/4
Anna Lewandowska, Marina selfie
Instagram

 

30 czerwca na świecie pojawił się upragniony syn Wojtka i Mariny Szczęsnych. Chłopiec dostał bardzo oryginalne imię. Świeżo upieczeni rodzice nazwali go Liam. Wygląda na to, że opieka nad synem pochłonęła ich bez reszty. Marina, która do rej pory była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, teraz nie pokazuje tam prawie nic. Ostatnio jednak celebrytka pochwaliła się nowymi zdjęciami które wskazują na to, że po porodzie gwiazda chce zadbać o formę! 

 

Zobacz także: Marina kończy 29 lat! Tylko nam zdradza szczegóły swojego małżeństwa! 

 

Marina pochwaliła się dietą, jaką przygotował dla niej nie kto inny, jak Anna Lewandowska! Co dobrego może jeść świeżo upieczona mama? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Urocze ubranko syna Mariny zrobiło furorę! Wiemy, gdzie je kupić! 

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Anna Lewandowska, Marina, Sara Boruc
Instagram

 

Nie jest tajemnicą, że Anna Lewandowska doradza naszym piłkarzom pod względem diety. Z jej porad chętnie korzystają również polskie WAGs. Wiele z nich wybrało się nawet na jeden z obozów organizowanych przez Annę Lewandowską. Teraz to Marina potrzebuje pomocy. Wygląda na to, że żona Wojciecha Szczęsnego postanowiła zadbać o sylwetkę po ciąży pod okiem swojej koleżanki. Co może jeść, a czego jej nie wolno? Sprawdź kolejny slajd!

 

3/4
Instagram

 

Marina  Łuczenko korzysta z tzw. diety pudełkowej. To bardzo wygodna forma żywienia szczególnie dla świeżo upieczonej mamy. Marina nie musi się martwić, co ugotować. Codziennie dostaje pod drzwi 5 pudełek ze smacznym jedzeniem. Okazuje się, że niektóre posiłki są przygotowywane w oparciu o przepisy Anny Lewandowskiej. Marina Łuczenko pochwaliła się tym na swoim Instagramie. Co jeszcze pokazała po długiej przerwie? Zobacz kolejny slajd! 

 

4/4
Wojciech Szczęsny rozpieszcza Marinę!

 

Marina zdążyła się także pochwalić pięknym prezentem, jaki dostała od swojego męża. Dumny tata postanowił uhonorować ją ogromnym bukietem czerwonych róż! Taki mężczyzna to prawdziwy skarb! Zgadzacie się z nami?

 

POLECAMY: Synek Szczęsnych jest spod znaku Raka. Jaki będzie miał charakter? Będzie wrażliwym człowiekiem sukcesu!

Więcej na temat Marina Anna Lewandowska