Marina z biletami
Instagram

Marina Szczęsna ogląda Mundial w telewizji! Bilet na mecz Polska-Kolumbia sprzedała bardzo drogo...

Marina z biletami
Instagram

 

Marina i Wojtek Szczęśni przekazali na aukcję charytatywną 2 bilety na mecz Polska-Kolumbia na stadionie w Kazaniu w Rosji. Mecz Polska - Kolumbia odbędzie się w niedzielę 24.06 o godzinie 21.00 (czasu lokalnego), w Polsce o 20.00. Będzie można go zobaczyć w TVP1. 

 

Marina z biletami
Instagram

 

 

Marina sprzedała na aukcji bilety na mecz Polska-Kolumbia

Aukcja zakończyła się wczoraj na rzecz dwuletniej Jadzi, która zbiera na operację, by mieć równe nogi. Za ile poszły bilety? Aż 11 100,00 zł!!! 

 

Jadzia
Instagram

 

Cena to wielokrotność wyjściowej kwoty - normalnie jeden bilet kosztował od 105 dolarów (czyli około 360 zł za miejsca za bramkami przez 165 do 210 dolarów (570-725zł). Jesteśmy pewni, że bilety Mariny i Wojtka to mają najlepsze miejsca jakie się da. 

Zobacz: Sprzedaż wysyłkowa – kiedy jest zgodna z prawem?

 

Pieniądze z licytacji biletów Mariny i Wojtka Szczęsnych zostaną przekazane  na przeprowadzenie pierwszej z czterech operacji nóżki Jadzi Sobolewskiej.

To piękny gest Mariny, która sama ogląda mecze w telewizorze, ponieważ z powodu zaawansowanej ciąży nie może jechać do Rosji kibicować osobiście mężowi na Mundialu. 

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

 

Zobacz także: Tych WAGs na pewno nie znacie! Co robi żona Błaszczykowskiego czy żona Fabiańskiego? DUŻO ZDJĘĆ

 

Aukcja biletów zaczęła się od 1500zł.

aukcja Mariny
Instagram

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43