Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna już niebawem wróci do serialu "39 i pół". W związku z tym udzieliła wywiadu dla "Dzień Dobry TVN".

Jestem mega podekscytowana. Jak tylko dostałam tę propozycję to od razu przypomniało mi się to wszystko! Tę dawną energię, młodą wariatkę Amandę  gotową na wszystko - zdradziła wokalistka.

Warto więc dodać, że o Marinie było głośno jeszcze wcześniej niż świat zaczął zachwycać się Wojtkiem Szczęsnym! Gwiazda wyznała jednak, że po ślubie z bramkarzem społeczeństwo inaczej zaczęło ją odbierać. I wcale nie jest to zmiana na plus... 

Zobacz także: Wraca "39 i pół"! Marina i Andersz bardzo się zmienili, ale to Królikowski przeszedł największą metamorfozę!

1/5
Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny ślub
Instagram

Marina Łuczenko w 2016 roku wyszła za mąż na Wojciecha Szczęsnego. Zanim gwiazda powiedziała "tak" widzowie kojarzyli ją za sprawą serialu "39 i pół" i występu w "Tańcu z Gwiazdami". Po ślubie wszystko się zmieniło, z czego gwiazda nie jest zadowolona... 

Ja jestem osobą bardzo pracowitą, chociaż wrzucono mnie do worka WAGs. 10 lat temu postrzegano mnie jako dziewczynę, która osiągnie sukces, tak mi wróżono, a potem gdzieś tam… - powiedziała w "DD TVN". 

..patrzy się przez pryzmat Twojego męża - dodała Kinga Burzyńska, prowadząca

... dokładnie - odparła Marina. 

2/5
Marina i Liam
instagram

Małżeństwo w czerwcu 2018 roku po raz pierwszy zostało rodzicami. Marina urodziła chłopca, który otrzymał na imię Liam. 

Ja nawet nie śmiem nazywać siebie aktorką, ale jestem piosenkarką, skończyłam szkołę muzyczną. Śpiewam Liamowina dobranoc i on uwielbia muzykę. Ale kopie nóżkami, więc Wojtek mówi, że będzie z niego piłkarz - wyznała. 

 

3/5
Marina z synem
Instagram

Artystka dodała, że życie prywatne zawsze dla niej jest najważniejsze, ale stara się nie zaniedbywać swojej kariery zawodowej. 

Happy mum, happy baby. Zawodowo bywało różnie, ale prywatnie mi się bardzo fajnie poukładało. (...) Ja nie mam niani, mam mamę, że tak powiem, na stanie. Babcia - niania opiekuje się Liamem, kiedy ja pracuję, więc oczywiście co chwila sprawdzam, jak tam sytuacja, lubię na niego popatrzeć na FaceTime. On mi daje niesamowitą energię - skomentowała.

4/5
Marina i Tomasz Karolak na planie serialu "39 i pół tygodnia"
Instagram

Na początku kwietnia Szczęsna podzieliła się z fanami radosną wiadomością, mianowicie uwielbiamy przez widzów serial "39 i pół" powraca!

Jestem mega podekscytowana. Jak tylko dostałam tę propozycję, to przypomniało mi się to wszystko, te emocje. Nie pamiętam dokładnie, kiedy to było… Kobiety o wieku nie mówią, ja nadal mam te dziewiętnaście lat! Teraz jak się rozśpiewywałam w busie, to są ciągle te same możliwości. Troszkę mi się głos zmienił, wiadomo, ciąża, ale przede wszystkim operacja strun głosowych. To była bardzo poważna operacja, która mnie wykluczyła z zawodu na jakiś czas, co było dla mnie bardzo ciężkim, traumatycznym przeżyciem. Ale mam to już za sobą, udało mi się zrehabilitować na tyle, że ten wokal jest naprawdę sprawny. Jak się rozśpiewywałam, to poczułam tamtą energię - wyznała.

5/5
Marina sweter
instagram

Cieszycie się z powrotu serialu? 

Zobacz także: Marina wściekła się na TVP! Poszło o jej wypadek samochodowy!

 

Więcej na temat Marina