Marina jako muza Martyny Sowik na gali Flesz Fashion Night 2019
ONS.pl

Marina zaskoczyła oryginalną stylizacją od Martyny Sowik na Flesz Fashion Night 2019

Marina jako muza Martyny Sowik na gali Flesz Fashion Night 2019
ONS.pl

Marina na gali Flesz Fashion Night 2019 zaprezentowała się w przepięknej stylizacji Martyny Sowik. Marina miała na sobie bardzo odważną kreację, od której trudno było oderwać wzrok. Martyna Sowik uznała, że zrezygnuje z sukni na rzecz kombinezonu w delikatną kratkę z ciekawą górą z licznymi wycięciami. Projektantka dla siebie przygotowała podobną stylizację. 

O Marinie jest ostatnio niezwykle głośno w kontekście powrotu serialu "39 i pół", który zmienił tytuł na "39 i pół tygodnia". Marina w hicie TVN wciela się w serialu w postać Amandy.

Martyna Sowik to polska projektantka, która w polskiej branży znana jest już od wielu lat, jednak z własną marką SOWIKc/o wystartowała dopiero w 2016 roku. Martyna Sowik czerpie inspiracje z różnych obszarów i subkultur. Jej projekty to bardzo często melancholijny, czasem ironiczny komentarz do rzeczywistości, połączony z dużą dawką autoironii i humoru. 

Zobacz też: Oryginalna stylizacja Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Wiemy, gdzie kupisz te spodnie, a ich cena... pozytywnie zaskakuje

Marina na Flesz Fashion Night 2019

Flesz Fashion Night to jedna z największych modowych imprez w Polsce. Na jednym wybiegu, jednego wieczora znów możemy oglądać najlepsze stylizacje z kolekcji najbardziej znanych polskich projektantów. Swoje kreacje zaprezentowali: Ranita Sobańska, MMCŁukasz JemiołLidia KalitaMariusz Przybylski, Paprocki & Brzozowski, Martyna Sowik, Agnieszka MaciejakMaciej Zień, czy Izabela Łapińska. Każdy z nich, specjalnie na ten wieczór zaprojektował kreację dla swojej gwiazdy.

Jak oceniacie stylizację Mariny? Podoba się wam?

Marina jako muza Martyny Sowik na gali Flesz Fashion Night 2019
ONS.pl

 

Więcej na temat Marina Flesz Fashion Night
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47