Marina wraca do muzyki
ONS

Marina szykuje się do wielkiego powrotu. Wkurzyła się na tabloidy

Marina wraca do muzyki
ONS

Marina Łuczenko to wciąż jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd, choć ostatnio rzadko możemy podziwiać ją w naszym kraju. Wokalistka pojawiła się ostatnio na meczach piłkarskiej reprezentacji na Stadionie Narodowym, gdzie z trybun kibicowała ukochanemu. Przypomnijmy: Śliczna Marina w ekstazie na meczu Polaków. Tak kibicowała Szczęsnemu

Od premiery debiutanckiego albumu Mariny "Hard Beat" mijają właśnie trzy lata, a fani dopominają się już głośno o nowe nagrania. Mamy dla nich dobrą wiadomość - wokalistka po operacji strun głosowych wraca powoli do formy. Na swoim Instagramie umieściła kilka filmików i zdjęć, na których widzimy ją podczas lekcji śpiewu i w interpretacjach znanych przebojów. Przy okazji głośno sprzeciwiła się sugerowaniu przez tabloidy i portale, że "nic nie robi".
 

Niech mi to tylko jakiś plotkarski portal to skopiuje z żenującą dopiską typu,że nic nie robie. Prosze sobie zerknąć na poprzednie wpisy/filmiki. Pol roku temu miałam operację po której wciąż muszę się rehabilitować,aby wròcić do formy. Nie udzielam się w mediach więc nie ròbcie sobie newsow z niczego. Mam nadzieje, że wciàż sa ludzie, którzy we mnie wierzà i tylko dla WAS tu jestem. dziekuje, pozdrawiam (pisownia oryginalna) - protestuje Marina.


Nagrania i lekcje śpiewu dają nadzieję, że już niebawem usłyszymy nowe przeboje w jej wykonaniu. Czekacie na powrót Mariny? Nie da się ukryć, że jej debiutancki album był w 2011 roku jednym z ciekawszych wydawnictw na rynku.

Zobacz: Marina pochwaliła się śliczną kuzynką. Jest równie utalentowana jak wokalistka

 

 

Marina Łuczenko na meczu Polska-Szkocja


Marina i Sara Mannei podczas meczu Polska - Szkocja w Warszawie:

Więcej na temat Marina Łuczenko
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22