Marina na wakacjach w Trójmieście
Instagram Mariny

Marina leniuchuje z koleżankami na wakacjach w Gdyni

Marina na wakacjach w Trójmieście
Instagram Mariny

Ostatnie kilka miesięcy Marina spędziła w Stanach. W połowie czerwca postanowiła jednak na chwilę wrócić do Polski i odpocząć od palącego kalifornijskiego słońca. Zdążyła już zaliczyć imprezę Playboy''a, spędzić swoje urodziny w gronie najbliższych przyjaciół, a także udać się na wakacyjny wyjazd nad Bałtyk. Zobacz: Wielka urodzinowa impreza u Mariny

Łuczenko w towarzystwie znajomych udała się do Trójmiasta. Głównym punktem wyjazdu był oczywiście Heineken Open''er Festiwal. Okazało się, że podczas wyjazdu wokalistce towarzyszył Wojciech Szczęsny. Od razu pojawiły się spekulacje, że Łuczenko i piłkarz są parą.

Artystka swoje polskie wakacje relacjonuje na Instagramie. Okazuje się, że oprócz zabawy na muzycznym festiwalu gwiazda do białego rana imprezuje w najmodniejszych trójmiejskich klubach pijąc kolorowe drinki, a także korzysta z ładnej pogody i spędza czas na plaży.

Wokalistka wybiera się również na dzisiejszy koncert Rihanny. Kiedyś w rozmowie z AfterParty.pl powiedziała, że jest lepsza od amerykańskiej gwiazd. Dziś będzie mogła zweryfikować swoje poglądy. Ciekawe czy podczas wieczornej zabawy towarzyszył jej będzie Wojciech Szczęsny?

Zobacz: Marina o sobie: Jestem lepsza od RihannyMarina i Wojciech Szczęsny bawią się na Heinekenie:

Więcej na temat Marina Łuczenko wakacje gwiazd
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43