Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała kolejne zdjęcie z podróży poślubnej
Instagram

Marina pochwaliła się kolejną fotką z podróży poślubnej. Gdzie teraz wypoczywa razem z Wojtkiem Szczęsnym? "To jest raj"

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała kolejne zdjęcie z podróży poślubnej
Instagram

Marina pochwaliła się kolejną fotką z podróży poślubnej ze swoim mężem, Wojtkiem Szczęsnym. Kilka dni temu, po tym jak piłkarz wrócił z EURO 2016, para wyruszyła w podróż dookoła świata. Pierwszym krajem, który odwiedzili, była Japonia. Teraz możemy zobaczyć ich następny przystanek w drodze dookoła świata. okazuje się, że Marina i Wojtek wybrali się na Hawaje! Żona bramkarza pokazała swoim fanom na Instagramie widok z ich pokoju hotelowego i nie ukrywa, że "to jest raj".

 

Patrząc na najnowsze zdjęcie na profilu Mariny musimy przyznać, że rzeczywiście para trafiła do raju ;) Ciekawe, gdzie jeszcze wybiorą się Państwo Młodzi. Według medialnych doniesień Marina i Wojtek Szczęsny planują jeszcze odwiedzić m.in. Australię i Nową Zelandię. Jeden z tabloidów podliczył, że luksusowa podróż poślubna pary może ich kosztować nawet... 100 tysięcy złotych!

 

Zobaczcie, gdzie teraz wypoczywają Marina i Wojtek Szczęsny! Widok z ich pokoju hotelowego zapiera dech w piersiach!

 

Zobacz także: Powstaje serial o polskich WAGs! "Piękne, sławne i bogate, tak w skrócie można opisać nasze bohaterki"

 

Marina pokazała zdjęcie z podróży poślubnej.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała kolejne zdjęcie z podróży poślubnej
Instagram

Wcześniej Marina i Wojtek Szczęsny bawili się w Japonii.

Wojtek Szczęsny w białej bluzce

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33