Marina i Wojciech Szczęśni wracają z imprezy

Marina i Wojciech Szczęśni właśnie wyjechali z Anną i Robertem Lewandowskimi na wakacje. Zanim jednak udali się na zasłużony odpoczynek, piosenkarka i sportowiec kilka dni spędzili w Polsce. Gwiazdy na co dzień mieszkają we Włoszech, jednak z powodu nagrań nowych odcinków hitowego serialu "39 i pół" coraz częściej bywają w kraju. Ostatnio Marina i Wojtek Szczęśni razem wybrali się na mecz reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym, a teraz okazuje się, że kilka dni temu para wybrała się również do jednego z warszawskich klubów. Paparazzi przyłapali piłkarza i piosenkarkę, jak wracali z imprezy.

Zobaczcie nowe zdjęcia Mariny i Wojciecha Szczęsnych! 

1/3
Marina i Wojciech Szczęśni wracają z imprezy

Marina i Wojtek Szczęśni na imprezie w Warszawie

Marina i Wojtek Szczęsny wzięli ślub w 2016 roku. Uroczystość odbyła się w Grecji i nie zabrakło na niej m.in. Anny Lewandowskiej. 

2/3
Marina i Wojciech Szczęśni wracają z imprezy

Dwa lata później na świecie pojawiło się pierwsze dziecko piosenkarki i bramkarza. Syn pary, Liam urodził się 30 czerwca 2018 roku w jednym z warszawskich szpitali. Teraz Liam to już duży chłopiec! 

3/3
Marina i Wojciech Szczęśni wracają z imprezy

Rodzinka Szczęsnych na co dzień mieszka we Włoszech, ale dość często wracają do Polski, gdzie jak widać świetnie się bawią!