Marina i Wojciech Szczęsny opuszczają Los Angeles
Instagram

Marina i Szczęsny żegnają się z fanami. Sprawę skomentowała Lewandowska

Marina i Wojciech Szczęsny opuszczają Los Angeles
Instagram

Marina na prawie rok zniknęła z salonów. Większość tego czasu spędziła razem ze swoim ukochanym, Wojciechem Szczęsnym, za granicą. Fani zastanawiali się nad powodem jej nieobecności, naciskali także na nową płytę. Wokalistka w zeszłym tygodniu wyjaśniła powody, dlaczego nie można jej zobaczyć w Polsce. Okazuje się, że miała poważne problemy ze zdrowiem. Przypomnijmy: Marina wreszcie przerywa milczenie. W USA przeszła poważną operację w klinice gwiazd

Piosenkarka musiała przejść poważną operację, która została wykonana w Bostonie, pod okiem jednego z najlepszych chirurgów na świecie, Stevena Zeitelsa. Operował on już m.in. Adele czy Cher. Marinę czeka długa rehabilitacja, by jej głos wrócił do normy. W ciężkim czasie dla wokalistki towarzyszył cały czas jej partner, Wojtek Szczęsny. Przystojny piłkarz zadbał o to, by jego dziewczyna mogła w najlepszych warunkach dochodzić do siebie. Zabrał ją więc do Los Angeles, gdzie razem spędzili cudowne chwile.

Zobacz: Marina dochodzi do zdrowia w Los Angeles. Szczęsny troszczy się o ukochaną

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Marina wstawiła na swój Instagram zdjęcie z Wojtkiem, gdzie informuje fanów, że opuszcza miasto. To nie jest jednak koniec ich podróży. Gwiazda nie wraca do Polski, zaś wybiera się do... Las Vegas. Przy okazji zdradza, że jest w trakcie rehabilitacji i czuje się w porządku:

Ps. Nie martwcie się, rehabilitacja wciąż trwa. Powoli wracam do formy. Tym czasem 💋🌴 #la ✈️#Vegas - pisze Marina


W komentarzach pod zdjęciem udzieliła się Anna Lewandowska, która obecnie przebywa z mężem w Kalifornii.

Wielki świat.

Zobacz: Polscy Beckhamowie w Kaliforni: Tak Lewandowscy bawią się na wakacjach
 
Marina urządziła urodziny dla Szczęsnego: 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08