Marika odchodzi z The Voice
Akpa

Z OSTATNIEJ CHWILI: Kolejna gwiazda odchodzi z "The Voice of Poland"!

Marika odchodzi z The Voice
Akpa

Trwają przygotowania do piątej edycji "The Voice of Poland". Najwięcej emocji budzi skład jurorów - do show ma podobno wrócić Edyta Górniak, która zastąpi Marię Sadowską. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron mogą być podobno bezpieczni o swoje miejsca. Przypomnijmy: The Voice 5: Zostaje Steczkowska, przychodzi Górniak. Co z resztą?

Nikt jednak nie spodziewał się, że zmienią się prowadzący show. Przed chwilą na swoim Facebooku Marika poinformowała swoich fanów, że nie wystąpi w kolejnym sezonie. Wokalistka była gospodynią show aż przez trzy edycje, teraz jednak chce skupić się na nowej płycie:

Uroczyście oświadczam z tego oto tu miejsca w internecie, że kolejna edycja programu rozrywkowego Voice of Poland TVP odbędzie się beze mnie. Poprowadziłam 3 edycje. A 3 - to doskonała liczba, nie dość, że naturalna, to jeszcze pierwsza. Lubię ją. Całą zaoszczędzoną energię postanowiłam teraz przeznaczyć w jednie słusznym celu, a jest nim płyta  Jest taka dobra świecka tradycja, że albumy wypuszczam raz na dwa lata i zamierzam to nadal kultywować - pisze artystka


Kto zatem poprowadzi program? Może wróci Magda Mielcarz?

Zobacz: Bachleda zastąpi Marikę w The Voice? Mamy oficjalny komentarz
 Finał 4 edycji The Voice of Poland: 

Więcej na temat The Voice of Poland
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53