Marika o operacjach plastycznych
ONS

Marika o poprawianiu urody: Nie powinnyśmy się dawać zmanipulować

Marika o operacjach plastycznych
ONS

Marika dzięki udziałowi w "The Voice" wskoczyła do pierwszej ligi telewizyjnych gwiazd. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, a jej modowe wybory z czerwonych dywanów śledzone są przez krytyków. Zobacz: "Pokazują na mnie palcem w sklepach"

Przy tym całym medialnym zgiełku artystka pozostała sobą i dalej koncertuje i pracuje w radio. Jednak da się zauważyć, że Marika udzieliła ostatnio wielu wywiadów, w których przybliżyła nam siebie i swoje poglądy na show-biznes. W rozmowie z branżowym SPA Magazine wyjawiła m.in. co sądzi na temat kultu piękna i poprawiania urody.

- To zależy od kobiety, myślę, że wmawia nam się, że powinnyśmy wyglądać w określony sposób, jak lalki. Podobne do jakiegoś modelowego wzorca, to przecież jakieś wariactwo! Uważam, że nie powinnyśmy się dawać tak zmanipulować. Czy powinnyśmy konkurować w rozmiarach piersi, kształcie ust, zgrabności nosa czy uszu - dla sportu, między sobą? Bo przecież facetom zupełnie nie o to chodzi. Ich nie urzekają cyborgi! Ich fascynują kobiety świadome swojej kobiecości, wdzięku, który czasami kryje się w lekkiej niedoskonałości! Kate Moss czy Cindy Crawford - jedna ma krzywawe nogi, a druga pieprzyk, do którego korekty była namawiana na początku kariery - gdyby to poprawiły, nie byłyby sobą! - wyznała wokalistka w rozmowie ze SPA Magazine.


Ostatnio wiele gwiazd zdecydowała się przed kamerami poddać różnym zabiegom upiększającym. Czyżby chirurgia plastyczna przestawała być w naszym kraju tematem tabu?

Zobacz: "Playboy zaproponował mi sesję"

Marika pokazała płaski brzuch i zachwyciła swoją stylizacją:

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08