Marika na koncercie w klubie Cuda na kiju
ONS

Marika w czarnym komplecie kusi idealną figurą

Marika na koncercie w klubie Cuda na kiju
ONS

Niedawno Marika wydała swój nowy album "Chilli ZET Live Sessions" i od razu zaczęła go promować. Płyta cieszy się dość dużym zainteresowaniem fanów muzyki. Wszystko za sprawą programu "The Voice", który przyniósł wokalistce większą rozpoznawalność. Wczoraj w warszawskiej klubokawiarni Cuda na kiju odbył się akustyczny koncert promujący najnowsze wydawnictwo gwiazdy.

Na scenie Marika zaprezentowała się w znakomitej formie. Czarną stylizacją składającą się z długiej dopasowanej spódnicy i krótkiego topu podkreślała swoją doskonałą figurę, płaski brzuch oraz zgrabne nogi. Gdy na zewnątrz zrobiło się trochę chłodniej gwiazda ubrała modną parkę w intensywnym kolorze.

Wokalistka minimalistyczny i skromny looku urozmaiciła subtelną etniczną biżuterią, beżowo-pomarańczowymi szpilkami z odkrytymi palcami i kokiem wykonanym z warkoczy.

Coś nam się wydaje, że jak tak dalej pójdzie to Marika stanie się kolejną trendsetterką, którą naśladować będą tysiące młodych dziewczyn. A wy co sądzicie o stylu wokalistki?

Zobacz: Figura Mariki jest perfekcyjna! Jaką stosuje dietę?


Marika na spotkaniu z fanami w warszawskim Empiku:

Więcej na temat Marika ubrania płyta koncert
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11