Marietta Love Island. Wyspa miłości

Marietta z "Love Island" w przeszłości wystąpiła w hitowym programie TVN!

Marietta Love Island. Wyspa miłości

Wiedzieliście, że jedna z uczestniczek "Love Island. Wyspa miłości" w przeszłości występowała w hitowych programach TVN? Okazuje się, że Marietta Fiedor już kilka lat temu próbowała swoich sił w polskim show-biznesie! Marietta jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek show Polsatu. Ostatnio zrobiło się o niej głośno, kiedy w sieci pojawił się filmik, na którym zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Marietta zaśpiewała przed kamerami jeden z największych hitów Dody, piosenkę "Dżaga". Występ uczestniczki "Love Island" spodobał się samej piosenkarce! Teraz okazuje się, że Marietta ma już pewne doświadczenie w telewizji! 

Gdzie występowała Marietta z "Love Island"?

Okazuje się, że Marietta Fiedor w przeszłości występowała w hitowym talent-show TVN! Piękna uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości" w 2013 roku wzięła udział w programie "Mam talent!". Marietta zaśpiewała w show TVN, ale nie udało się jej przejść do następnego etapu. To jeszcze nie koniec, jak donoszą media Marietta zagrała również w "Dlaczego ja?" czy  w "Pamiętnikach z wakacji"! Czy tym razem o pięknej brunetce zrobi się naprawdę głośno? Sama Marietta w nowym show Polsatu przyznała, że jakiś czas temu przeszła ogromną metamorfozę. 

Udało mi się schudnąć 14 kilo, także to ciało nie jest jeszcze takie, jakie powinno. Mój biust jest po prostu malutki. Najbardziej lubię moją twarz i nogi, a uśmiech uważam jaki swój największy atut- mówiła w programie.

Myślicie, że w "Love Island. Wyspa miłości" Marietta znajdzie swoją drugą połówkę i wygra show Polsatu? Kibicujecie jej?

Zobacz także: Złe wiadomości dla fanów "Love Island"! Wiemy, kiedy zobaczymy finał show

Marietta z "Love Island" z przeszłości wystąpiła m.in. w "Mam talent".

Marietta Fiedor z programu "Love Island"
Instagram

Kibicujecie jej w programie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy Marietta powinna zawalczyć o Franka?

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37