Marietta z "Hotelu Paradise"
Instagram

Marietta z "Hotelu Paradise" zoperowała sobie nos! Zwyciężczyni show spełniła wielkie marzenie ZDJĘCIE

Marietta z "Hotelu Paradise"
Instagram

Marietta z "Hotelu Paradise" właśnie poddała się operacji nosa! To było wielkie marzenie zwyciężczyni miłosnego show. Była partnerka Chrisa jest bardzo aktywna na Instagramie i na bieżąco przekazuje swoim fanom informacje na temat zabiegu i tego, jak się aktualnie czuje. Pokazała również jak wygląda po operacji. Przed nią jednak kilka tygodni rekonwalescencji. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Hania już pierwszego dnia narobiła sobie wrogów?! "Nie dam sobie uwłaczać!"

Marietta z "Hotelu Paradise" zoperowała sobie nos! Pokazała jak wygląda po zabiegu 

Marietta Witkowska to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise". Do finału dotarła razem z Chrisem i obydwoje zdecydowali się postawić na miłość. Jak jednak wiadomo, niedługo po zakończeniu emisji show, Marietta i Chris podjęli decyzję o rozstaniu. Za zwycięstwo w programie obydwoje otrzymali po 50 tysięcy złotych, które mogą spożytkować na wybrane przez siebie cele. 

Wiele wskazuje na to, że Marietta zdecydowała się wykorzystać część wygranej na... operację nosa! Dziewczyna w wywiadach podkreślała, że jest to jej marzenie i prawdopodobnie wyda część pieniędzy, które otrzymała za zwycięstwo w "Hotelu Paradise" właśnie na ten cel. Teraz jest już po zabiegu i o wszystkim postanowiła poinformować swoich fanów. Pokazała jak wygląda i zdradziła jak się czuje. 

Kochani, wyglądam kiepsko, jak widać, ale czuję się wspaniale. Nic mnie nie boli, wszystko poszło zgodnie z planem. Nie mogę za bardzo gadać, bo nie mogą mi bardzo pracować mięśnie nosa - powiedziała Marietta na InstaStory. 

Marietta wyjawiła również, ile będzie trwał jej powrót do formy po operacji. 

- Za tydzień ściąganie gipsu, przez miesiąc brak wysiłku i zobaczymy. Pielęgniarka mówi, że bardzo ładnie wyglądam, że nie mam siniaków, ani nic, ale jeszcze się może wszystko zmienić - dodała Marietta. 

Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" ma jeszcze trudności z oddychaniem, ale z każdym dniem powinno być już coraz lepiej. Na razie na jej twarzy dominują opatrunki, ale już niedługo z pewnością zobaczymy efekty po operacji. Trzymamy zatem kciuki za szybką rekonwalescencję! Zobaczcie jak teraz wygląda Marietta. 

Hotel Paradise
Instagram

Marietta powinna już niedługo opuścić klinikę. Przez najbliższy miesiąc musi jednak unikać wysiłku fizycznego.

Hotel Paradise
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39