Finał "Hotelu Paradise" - Chris i Marietta z Klaudią El Dursi
Grzegorz Piekarski

"Hotel Paradise": Czy Marietta i Chris wciąż są razem po programie? Wiemy! Sprawdźcie, co nam zdradzili!

Finał "Hotelu Paradise" - Chris i Marietta z Klaudią El Dursi
Grzegorz Piekarski

Wielki finał pierwszej edycji "Hotelu Paradise" już za nami! Nowe reality-show prowadzone przez Klaudię El Dursi od kilku tygodni przyciągało tysiące osób przed telewizory - niestety, dziś zobaczyliśmy ostatni odcinek hitu TVN 7. W wielkim finale o zwycięstwo walczyły dwie pary: Chris i Marietta oraz Martyna i Blondino. Jak już wiemy, wygrali Marietta i Chris! Teraz wszyscy fani "Hotelu Paradise" z pewnością zastanawiają się, czy ich związek przetrwał próbę czasu. Czy dziś wciąż są razem? Sprawdźcie, co nam zdradzili!

Marietta i Chris szczerze o swoim związku

Marietta i Chris w rozmowie z Party.pl zdradzili, czy wciąż są razem. Jak dziś wyglądają ich relację? Sprawdźcie, jak odpowiedzieli na nasze pytanie, czy ich związek przetrwał!

Marietta: Tak. Jesteśmy parą. Ani na chwilę nie przestaliśmy nią być. 

Chris: Potwierdzam, potwierdzam (śmiech). Mieszkamy razem od dwóch tygodni.
 

Zakochani mają już za sobą pierwszy kryzys? Zobaczcie, co zdradzili nam Marietta i Chris! 

Marietta: Nie, absolutnie. Nie było żadnych kryzysów. Chrisa nie było 2 tygodnie w Polsce, bo musiał poogarniać swoje sprawy w Londynie. 

Chris: No i teraz wróciłem i od tamtej pory mieszkamy razem w Warszawie.
Spędzamy praktycznie każdy dzień ze sobą, więc nie było sensu, byśmy mieszkali osobno. 

Marietta: Chris wynajmuje tu mieszkanie.

Marietta i Chris w rozmowie z nami przyznali również, że nie odebrali jeszcze nagrody za zwycięstwo w "Hotelu Paradise". Czy zakochani wiedzą już w co zainwestują zarobione pieniądze?

Marietta: Jeszcze jej nie otrzymaliśmy. Może to i lepiej. Teraz i tak w czasie kwarantanny nie bardzo moglibyśmy w coś inwestować ani planować tych wydatków. 

Chris: Ja na pewno chciałbym pomóc rodzicom. To był mój priorytet. Nie wiem na co pójdzie ta reszta, ale część na pewno przeznaczę dla rodziny. No i też na pewno na życie w Warszawie. 

Marietta: Wszyscy mówią, że ja pierwsze co to pójdę zrobić sobie nos (śmiech), Ale zostało to wyciągnięte z kontekstu. Wcale nie chodziło mi tak bardzo o nos. Na pewno chciałabym zainwestować w swoje własne mieszkanie, bo bardzo mi na tym zależy. No i na pewno część przeznaczymy na jakieś wspólne wakacje z Chrisem, co by mieć jakąś przyjemność. 

Kibicowaliście tej parze w "Hotelu Paradise"? Waszym zdaniem Marietta i Chris zasłużyli na zwycięstwo? Zobaczcie również pierwszy wywiad ze zwycięzcami nagrany na Bali! 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Czy Viola i Adam są razem po programie?! Znamy prawdę

Marietta i Chris wciąż są razem!

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski

Para poznała się na planie "Hotelu Paradise".

Chris i Marietta w finale Hotelu Paradise
Grzegorz Piekarski

 

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23