Maria Romanek, Hubert Urbański
Materiały prasowe

Maria Romanek to sympatyczna emerytka, która w marcu 2018 roku podbiła serca widzów programu "Milionerzy". Kobieta w brawurowy sposób przeszła przesz wszystkie pytania. Emerytowana nauczycielka języka polskiego jako druga w Polsce zgarnęła okrągły milion złotych! Hubert Urbański nie krył swojego zdziwienia, gdy Maria Romanek zdradziła mu, na co przeznaczy wygraną.

 

- Jest dużo do zrobienia dla innych też. Moje dzieci są mądre, zdrowe, mają fajnie. A są dzieci chore, biedne. Zajmuję się też odnawianiem nagrobków na cmentarzu w Lesku, nagrobków zabytkowych, pięknych, o które nikt nie dba - powiedziała wtedy Maria Romanek. 

 

Zobacz: Pani Maria wygrała milion w "Milionerach"! A ty byś wygrał? QUIZ

 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU

 

Na co Maria Romanek wydała milion złotych?

 

Maria Romanek, po trzech miesiącach od wygrania w "Milionerach", pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN". Sympatyczna emerytka zdradziła, na co przeznaczyła główną wygraną. Czy faktycznie dotrzymała słowa i większość kwoty oddała potrzebującym?

 

No nie ma go już prawie [wygranego miliona - przyp. red.], bo, tak jak powiedziałam, sobie zostawiam tylko dziesięć procent. (...) Potem to sobie usiadłam z karteczką, tak żeby wszystkim starczyło (...). Najbardziej myślałam wtedy o jednym chłopaku, który potrzebował na przeszczep komórek macierzystych, żeby móc znowu chodzić. A potem doszło jeszcze to, jeszcze to... - wylicza pani Maria.

 

Taka postawa jest naprawdę budująca! Bylibyście w stanie oddać swoją wygraną na rzecz innych osób?

 

POLECAMY: "Milionerzy": Maria Romanek jest milionerką, a wcześniej dostawała emeryturę w wysokości... Sprawdź!

 

Maria Romanek zgarnęła okrągły milion!

Maria Romanek
Materiały prasowe

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

Więcej na temat Milionerzy